25 września 2015

Sonda na temat uchodźców

Spór o uchodźców to aktualnie największy problem krajów europejskich. Każdego dnia do Europy przybywają nowi imigranci z Syrii, Afganistanu, Erytrei i państw afrykańskich, którzy szukają lepszej przyszłości dla siebie oraz swych rodzin. Tymczasem kraje Unii Europejskiej próbują ustalić, które państwa i w jakiej ilości przyjmą na swój teren uciekinierów. Kwestia ta bardzo dzieli europejskich przywódców. Sprawdziliśmy jak na to wszystko zapatrują się mieszkańcy Jarosławia.

Zapytaliśmy jarosławian, co sądzą o przyjęciu uchodźców przez Polskę. W materiale również wypowiedź major SG Elżbiety Pikor – rzecznika prasowego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – o przygotowaniu służb granicznych do nowej sytuacji.

Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 września 2015

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

23 września 2015 r. Burmistrz Miasta Jarosławia, Waldemar Paluch, odznaczył 11 par, które przeżyły w jednym związku małżeńskim 50 lat, wręczając „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Odznaczenia te przyznaje Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość odbyła się Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego.

zobacz materiał »
24 września 2015

Pendolino w Jarosławiu?

List posła Mieczysława Kasprzaka.

zobacz materiał »
17 września 2015

Spotkanie autorskie Ireny Mackiewicz

Spotkanie autorskie Ireny Mackiewicz

zobacz materiał »
16 września 2015

Ratujmy małego Kubusia!!!

Ratujmy małego KUBĘ!!!

zobacz materiał »
14 listopada 2015

65 lat POB

65 lat POB

zobacz materiał »