30 listopada 2015

Prawie trzeźwy poranek

Na terenie Jarosławia policjanci prowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość 1145 kierowców. Wśród nich była jedna osoba, która wsiadła za kierownicę, pomimo tego, że wcześniej piła alkohol. 25-latek kierujący volkswagenem golfem miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Podczas wstępnego badania 62-letniego kierującego citroenem, zapisy wyświetlacza wskazały, że mężczyzna mógł wcześniej pić alkohol. Pobrano od niego krew do badań. 

info KPP

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 listopada 2015

Wypadek w Pełkiniach

27 listopada w godzinach popołudniowych w pełkiniach wegarkach doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiała 13 latka. Jak twierdzi kierowca audi, sprawca wypadku, został on oślepiony przez światła pojazdu jadącego z naprzeciwka i w wyniku tego wpadł w poślizg. 

zobacz materiał »
26 listopada 2015

Wypadek na obwodnicy

Około godziny 7.30, 26 listopada na obwodnicy jarosławskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.  W wyniku wypadku dwie ranne osoby zostały przewiezione do szpitala w Jarosławiu. Zdarzenie miało miejsce przy zjeździe z wiaduktu łączącego obwodnicę z hutą szkła.

zobacz materiał »
9 listopada 2015

Wypadek w Wólce Pełkińskiej

Wypadek w Wólce Pełkińskiej

zobacz materiał »
6 listopada 2015

Wypadek w Pełkiniach

Reportaż

zobacz materiał »
2 listopada 2015

Akcja "Znicz 2015"

Reportaż

zobacz materiał »