4 grudnia 2015

XXI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

W dniach 4-6 grudnia 2015 r. w Zarzeczu zorganizowany został XXI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej, w którym wystartowało 19 zespołów z 13 klubów sportowych w trzech kategoriach wiekowych:  młodziczka, junior młodszy, juniorka.

Wyniki

Junior:

I miejsce – SK Maxwel Secowce

II miejsce – ZSR Zarzecze

III miejsce – VLO Rzeszów

król strzelców: Kacper Górski ZSR Zarzecze

najlepszy zawodnik: Andrej Polca Maxwel Secowce

najlepszy bramkarz:  Marek Nehrebecki

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Zarzecze – Mateusz Świerk

Rzeszów – Hubert Sołek

Secowce – Marek Mikuła

 

Juniorka:

I miejsce: VLO Rzeszów

II miejsce: UKS Dwójka Lublin

III miejsce: ULKS Koliber Zarzecze

król strzelców: Patrycja Kozak UKS Dwójka Lublin

najlepszy bramkarz : Elżbieta Sanek V LO Rzeszów

najlepsza zawodniczka: Paulina Kret ULKS Koliber Zarzecze

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Monika Ogryzek – Zarzecze

Karolina Szmyd – Rzeszów

Agata Wolfram – Lublin

 

Młodziczka młodsza:

I miejsce: KMKS Kraśnik

II miejsce: Orest Lubeń Wielki

III miejsce: UKS Handball Posada Górna

IV miejsce: KMKS Kraśnik II

V miejsce: UKS Jedynka Pruchnik

VI miejsce: JKS Jarosłąw

VII miejsce: UKS Kooliber Zarzecze

VIII miejsce: Gimnazjum Pruchnik (PK)

król strzelców: Gruynyk Diana

najlepsza zawodniczka: Sandra Oleksy

najlepszy bramkarz: Julia Bolanowska

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Julia Niećko – Zarzecze

Weronika Kubas – Jedynka Pruchnik

Marta Długosz – Gim Pruchnik

Martyna Mitura – Jarosław

Maria Przebyła – Posada Górna

Diana Hrumyk – Lubeń Wielki

Weronika Janczarek – Kraśnik

Alicja Klonowska – Kraśnik  II

Nagrodę dla najmłodszej zawodniczki odebrała: Katarzyna Lilo – Lubeń Wielki

Juniorka młodsza :

I miejsce: UKS Żak Kielce

II miejsce: KMKS Kraśnik

III miejsce: V LO Rzeszów

IV miejsce: UKS Dwójka Lublin

V miejsce: JKS Jarosław

król strzelców: Patrycja Postój

najlepsza zawodniczka: Stępień

najlepszy bramkarz: Aleksandra Ryznar

Najlepsi w poszczególnych zespołach:

Natalia Skubisz – Rzeszów

Paulina Moskwa – Kielce

Paulina Manko – Lublin

Oliwia Jodłowska – Jarosław

Anna Bańko – Kraśnik

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 czerwca 2015

Akdemia piłkarska - fabryka zdrowia -turniej

13 czerwca 2015 r. Akademia Piłkarska Fabryki Zdrowia zagościła w Pruchniku, gdzie rozgrywana była trzecia kolejka ligi piłkarskiej. 

zobacz materiał »
8 czerwca 2015

Międzyszkolny turniej Ringo

W dniu 26 maja w sali Zespołu Szkół Ogólnokształcących odbył się turniej w Ringo inaugurujący Europejski Tydzień Sportu zorganizowany przez Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu.

zobacz materiał »
1 czerwca 2015

Runda łucznicza

30 czerwca na torach łuczniczych w Makowisku odbyła się druga z trzech Rund Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie sportowym.

zobacz materiał »
27 maja 2015

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – trójbój lekkoatletyczny

zobacz materiał »
24 maja 2015

Mini Maraton Benedyktyński

23 maja 2015 r. w Jarosławiu odbył się II Mini-maraton Benedyktyński. Bieg został zorganizowany przez grupę zapaleńców z naszego miasta.

zobacz materiał »