26 marca 2016

Śmiertelny wypadek. Nie żyje pięciu piłkarzy.

Jak informuje podkomisarz Jacek Kocan z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, 26 marca około godziny 9:30 policjanci z Kolbuszowej zostali powiadomieni,  że na łuku drogi w miejscowości Werynia zderzył się Volkswagen transporter z TIR-em Scanią. 3 piłkarzy trzecioligowego zespołu Wólczanka zginęło na miejscu, 1 po przewiezieniu do szpitala,1 następnego dnis, a 3 jest rannych. Piłkarze jechali na mecz z Avią Świdnik.

Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zaapelował aby wszystkie inne mecze rozpocząć minutą ciszy.

  

zdjęcia z KPP Kolbuszowa

zobacz film na:

http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/a/czterech-podkarpackich-pilkarzy-zginelo-w-zderzeniu-busa-z-ciezarowka-w-weryni,9792901/

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

8 marca 2016

Kultura jazdy w dniu kobiet - ruszanie na wstecznym

8 marca br. przed godziną 16 na ul. Konfederackiej w Jarosławiu doszło do kolizji drogowej, w wyniku której ucierpiał zderzak fiata seicento. Stojący przed fiatem pojazd, który włączał się do ruchu od strony ul. Jana Pawła II, ruszył tak nieszczęśliwie, że wylądował na zderzaku stojącego za nim auta. Sprawca odjechał, poszkodowana zawiadomiła policję.

zobacz materiał »
8 marca 2016

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny potrąconego przez pociąg

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który wczoraj tuż po godz. 20, na stacji Munina został potrącony przez pociąg pośpieszny relacji Szczecin – Przemyśl. 

zobacz materiał »
4 marca 2016

Kto go zna?

znasz? daj znać

zobacz materiał »
26 lutego 2016

Czy będzie oznakowanie na obwodnicy?

Czy będzie oznakowanie na obwodnicy?

zobacz materiał »
25 lutego 2016

Wypadek na jarosławskiej obwodnicy

Wypadek na jarosławskiej obwodnicy

zobacz materiał »