10 kwietnia 2016

Puchar Podkarpacia w MMA w Jarosławiu

10 kwietnia w jarosławskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się Gala Mieszanych Sztuk Walki o Puchar Podkarpacia. Gala była zorganizowana w Jarosławiu po raz pierwszy. Zawodnicy zostali zakwalifikowani do odpowiednich kategorii wagowych oraz formacji.

Zapraszamy również do obejżenia zdjęć z wydarzenia: 

Galeria

 

Ranking mężczyzn:

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

1.Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola)

2.Kolcun Tomasz - RJ (Ronin Jarosław)

Formuła full contact (FC) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

2. Bednarczyk Marcin (brak klubu)

3. Jagiełłowicz Artur (brak klubu)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2. Sulich Adrian (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Delimat Marcin (brak klubu)

2. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec)

3. Krztoń Maciej (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3.Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów)

2. Biernat paweł - S_R (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jedziniak Krzysztof - S_R (Spartakus Rzeszów)

2. Kaczorowski Damian (Harnaś Group Sandomierz )

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)

2. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec)

3. Szczęch Jakub Kaito SW (Kaito Stalowa Wola)

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Decowski Sebastian - S_R (Spartakus Rzeszów)

2. Ferro Giuseppe - CTD (Combat Team Dębica)

3. Oślizło Dominik (Legion Team Tarnów)

Formuła junior (J) - kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Filip Witold - S_R (Spartakus Rzeszów)

2. Sudoł Julian - Kaito_SW (Kaito Stalowa Wola)

3. Fechner Krystian - HGS (Harnaś Group Sandomierz )

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Szałankiewicz Paweł - S_R (Spartakus Rzeszów)

2. Dult Adrian - HGS (Harnaś Group Sandomierz )

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Fechner Sebastian (Harnaś Group Sandomierz )

2. Karaś Rafał - DFC (Combat Nowa Huta)

3. Jurewicz Aleksander - S_R (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bal Marek (Spartakus Rzeszów)

2. Sówka Jakub - S_R (Spartakus Rzeszów)

3. Frolich Karol - S_R (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Pistor Krzysztof - Kaito_SW (Kaito Stalowa Wola)

2. Dobek Maksymilian - S_R (Spartakus Rzeszów)

3. Piotrowski Kamil - GBR (GRACCIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lenart Bartłomiej (Spartakus Rzeszów)

2. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów)

3. Pruchnik Damian (GRACCIE BARRA RZESZÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) - kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kłosiński Karol (Emers Shidokan )

2. Kuczma Maciej - GBR (GRACCIE BARRA RZESZÓW)

TURNIEJ BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kadet do 70 kg

1. Szczęch Jakub (Kaito Stalowa Wola)

2. Klisz Hubert (Spartakus Rzeszów)

Turniej BJJ No Gi Białe do 61 kg

1. Grzeszczak Paweł (MKS Lubartów)

2. Ignatios Filip (Spartakus Rzeszów)

Turniej BJJ No Gi Białe do 66 kg

1. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

2. Małyska Przemysław (MKS Lubartów)

Turniej BJJ No Gi Białe do 70 kg

1. Sudoł Patryk (Kaito Stalowa Wola)

2. Lenart Bartłomiej (Spartakus Rzeszów)

3. Pruchnik Damian (Gracie Barra Rzeszów)

Turniej BJJ No Gi Białe do 77 kg

1. Delimat Marcin (brak klubu)

2. Piotrowski Kamil (Gracie Barra Rzeszów)

3. Pistor Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)

Turniej BJJ No Gi Białe do 84 kg

1. Bal Marek (Spartakus Rzeszów)

2. Tęczar Dawid (Iron Dragon Mielec)

3. Jabłoński Adrian (Kaito Stalowa Wola)

Turniej BJJ No Gi Białe do 93 kg

1. Dyndor Tomasz (Iron Dragon Mielec)

2. Karaś Rafał (Dragon Fight Club Sochaczew)

Turniej BJJ No Gi Niebieskie do 84 kg

1. Poniatowski Dariusz (brak klubu)

2. Bełczowski Wojciech (Kaito Stalowa Wola)

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

3 kwietnia 2016

SPR JKS Jarosław - CHKS Łódź

SPR JKS Jarosław - CHKS Łódź 

zobacz materiał »
3 kwietnia 2016

wyniki XXVI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Jarosławia w 2015 r.

Znamy wyniki XXVI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trener Jarosławia w 2015 r.

zobacz materiał »
13 lutego 2016

Zrzeszenie Aikido

Zrzeszenie Aikido

zobacz materiał »
18 lutego 2016

Streetball

 Streetball

zobacz materiał »
28 grudnia 2015

Wizyta Mistrza Świata w kickboxingu

21 grudnia br. burmistrz Waldemar Paluch gościł zawodnika Klubu Sportów Walki „SOKÓŁ” Jarosław, Mateusza Kubiszyna oraz jego trenera Jacka Bronowskiego. Gospodarz miasta pogratulował kickboxerowi tytułu Mistrza Świata w formule Full Contact, który wychowanek jarosławskiego klubu wywalczył pod koniec roku w irlandzkim Dublinie.

zobacz materiał »