27 czerwca 2016

Zawody Pływackie

27 maja na krytej pływalni w Jarosławiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu. W zmaganiach wzięło udział 150 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

17 maja 2016

Porozmawiajmy o…

Zapraszamy na  cykl rozmów o różnych sprawach związanych z życiem, działalnością i pasjami naszej lokalnej społeczności.

Pierwszy odcinek poświęcony jest bieganiu

Łukasz Tracz – fizjoterapeuta i sportowiec opowiada o tym, jak rozpoczął przygodę z bieganiem oraz w jakich biegach i maratonach wziął udział.

zobacz materiał »
4 maja 2016

Puchar Europy w Kickboxingu

Długi weekend majowy (29.04 – 1.05) był terminem przeprowadzenia Pucharu Europy WAKO – Polish Open. Impreza odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim i zgromadziła 405 zawodników 7 państw, w 5 grupach wiekowych i 4 formułach walki. Podkarpacie reprezentowane było przez Sokół Jarosław, Game Over Lubaczów oraz Rzeszowski Klub Sportów Walki.

zobacz materiał »
20 kwietnia 2016

Mateusz Kubiszyn znowu mistrzem!

W dniach 15-17 kwietnia Piotrków Trybunalski był gospodarzem Mistrzostw Polski juniorów i seniorów w formule full-contact. Do najważniejszego wydarzenia w tej formule zgłosiło się 203 zawodników z 58 klubów sportowych zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu. Zawodnicy rywalizowali na dwóch ringach, jeden dla seniorów i drugi dla juniorów.

zobacz materiał »
10 kwietnia 2016

Puchar Podkarpacia w MMA w Jarosławiu

10 kwietnia w jarosławskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się Gala Mieszanych Sztuk Walki o Puchar Podkarpacia. Gala była zorganizowana w Jarosławiu po raz pierwszy. Zawodnicy zostali zakwalifikowani do odpowiednich kategorii wagowych oraz formacji.

zobacz materiał »
3 kwietnia 2016

SPR JKS Jarosław - CHKS Łódź

SPR JKS Jarosław - CHKS Łódź 

zobacz materiał »