21 czerwca 2016

Otwarcie odkrytego Basenu

Już 23 czerwca odkryty basen zostanie otwarty. Zapraszamy! 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 czerwca 2016

Młodzi Kadeci Kickboxingu

W dniu 18 czerwca odbył się w Pułtusku, Puchar Polski Kadetów w kickboxingu w formułach pointfighting i light contact oraz zabawa na pałki dla dzieci w wieku 4-9 lat. Impreza zgromadziła blisko 220 zawodników z 24 klubów.

zobacz materiał »
12 czerwca 2016

Galicya Maraton

Galicya Maraton, który odbył się 12 czerwca był jednym z czterech maratonów przypadających tego dnia w Jarosławiu. A wszystko za sprawą Święta Biegowego, które tego dnia odbywało się w naszym mieście. 

zobacz materiał »
27 czerwca 2016

Zawody Pływackie

27 maja na krytej pływalni w Jarosławiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu. W zmaganiach wzięło udział 150 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. 

zobacz materiał »
17 maja 2016

Porozmawiajmy o…

Zapraszamy na  cykl rozmów o różnych sprawach związanych z życiem, działalnością i pasjami naszej lokalnej społeczności.

Pierwszy odcinek poświęcony jest bieganiu

Łukasz Tracz – fizjoterapeuta i sportowiec opowiada o tym, jak rozpoczął przygodę z bieganiem oraz w jakich biegach i maratonach wziął udział.

zobacz materiał »
4 maja 2016

Puchar Europy w Kickboxingu

Długi weekend majowy (29.04 – 1.05) był terminem przeprowadzenia Pucharu Europy WAKO – Polish Open. Impreza odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim i zgromadziła 405 zawodników 7 państw, w 5 grupach wiekowych i 4 formułach walki. Podkarpacie reprezentowane było przez Sokół Jarosław, Game Over Lubaczów oraz Rzeszowski Klub Sportów Walki.

zobacz materiał »