14 stycznia 2014

Wypadek w kopalni piasku w Zapałowie

Dzisiaj rano doszło do wypadku w kopalni piasku w miejscowości Zapałów. Dwóch mężczyzn podczas pracy wpadło do wody z roweru wodnego. Jeden z nich uratował się. Za drugim trwają poszukiwania.

 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w kopalni piasku w miejscowości Zapałów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwóch pracowników firmy wydobywającej piasek, wypłynęło rowerkiem wodnym celem zmierzenia ilości wybranego piasku. Mężczyźni wpadli do wody. Jeden z nich zdołał się uratować. Trwają poszukiwania za drugim. Na miejscu pracują funkcjonariusze Policji i straży pożarnej. Jest pogotowie. Na pomoc wezwano płetwonurków.

KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

5 stycznia 2014

Przegląd Kolęd i Pastorałek z udziałem Kół Gospodyń Wiejskich

5 stycznia 2014 roku, czyli w przededniu Święta Objawienia Pańskiego, sieniawskie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” ponownie będzie rozbrzmiewać kolędami w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich, które wezmą udział w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

zobacz materiał »
10 stycznia 2014

Otwarcie Środowiskowego Domu Pomocy w Zalesiu

Otwarcie Środowiskowego Domu Pomocy w Zalesiu

zobacz materiał »
9 stycznia 2014

W gm. Roźwienica brat okradł brata

Policjanci z Pruchnika wyjaśniali okoliczności kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w grudniu na terenie gminy Roźwienica. Z policyjnych ustaleń wynikało, że kradzieży gotówki dokonała osoba, która miała dostęp do pokoju zajmowanego przez pokrzywdzonego. Sprawcą okazał się członek rodziny. To 26-letni brat pokrzywdzonego zabrał pieniądze z puszki a potem wydał je na własne potrzeby

zobacz materiał »
7 stycznia 2014

Celnicy zatrzymali na granicy pijanego kierowcę

0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, który przekraczał polsko-ukraińską granicę w Korczowej. Nie mógł jechać dalej jeszcze z jednego powodu: celnicy znaleźli w jego aucie pół tysiąca paczek papierosów.
zobacz materiał »
3 stycznia 2014

Betlejemskie Światełko Pokoju na granicy polsko-ukraińskiej w Budomierzu

3 stycznia br., na polsko-ukraińskiej granicy w Malhowicach - Niżankowicach oraz na przejściu granicznym w Budomierzu odbyło się uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju mieszkańcom Ukrainy.

zobacz materiał »