2 stycznia 2017

Sylwestrowa Noc na jarosławskim rynku

31 grudnia to tradycyjny dzień kiedy świętujemy zakończenie Starego Roku i z wytęsknieniem spoglądamy na tarczę zegara, aby przywitać Nowy, pełen tajemnic i niespodzianek Rok.

Jedni z nas świętują w gronie rodzinnym, inni wybierają się na domówki, niektórzy wybierają huczne bale, lecz są i tacy, którzy chętnie przychodzą na rynki miast, aby wspólnie z innymi mieszkańcami rozpocząć kolejne 365 dni.

Na jarosławskim Rynku zabawa Sylwestrowa zaczęła się o godzinie 23:00. Oprawę muzyczną tego wydarzenia zapewnił DJ Damson & Claus.

Po odliczeniu dziesięciu ostatnich sekund dzielących mieszkańców od rozpoczęcia Nowego Roku, niebo Starego Miasta rozświetlił blask przepięknych sztucznych ogni.

Zobacznie fotorelację z tego wydarzenia

Na Timelapsach zamieszczonych na stronie JaroslawNaZywo.info zobaczyć można również, jak wyglądał jarosławski rynek podczas Sylwestrowej nocy. 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 grudnia 2016

Czołowe zderzenie aut

30 grudnia w godzinach popołudniowych doszło do groźnego wypadku w miejscowości Makowisko. Dwa samochody osobowe człowo zderzyły się ze sobą. 

zobacz materiał »
29 grudnia 2016

Sparaliżowane Miasto

29 grudnia w okolicach mostu na rzece San doszło do zdarzenie drogowego.

zobacz materiał »
24 grudnia 2016

Korki na Granicy

W tym roku na wschodniej granicy naszego kraju kolejki sięgają kilku kilometrów. Kierowcy są zmuszeni czekać wiele godzin na przejazd

zobacz materiał »
19 grudnia 2016

Odważnie twórzmy pokój

19 grudnia na jarosławskim Rynku przekazane zostało mieszkańcom Betlejemskie Światło Pokoju.

zobacz materiał »
19 grudnia 2016

Wojewódzka inwestycja w powiecie

19 grudnia na ulicy Cegielnianej miały miejsce konsultacje społeczne.

zobacz materiał »