23 stycznia 2014

Kolping Frac Jarosław - Poltarex Pogoń Lębork 3:0

Udanie rozpoczęli nowy rok tenisiści stołowi Kolpinga Frac Jarosław. W rundzie rewanżowej  przed własną publicznością ograła Poltarex Pogoń Lębork 3:0. Dla zespołu prowadzonego przez Kamila Dziukiewicza była to już dziewiąta wygrana w sezonie.

- Dzisiejszy mecz był bardzo emocjonujący. Obywa zespoły stworzyły dobre widowisko. W ekipie gości z dobrej strony pokazał się Marek Prądzinski, który prowadząc 2:0 z Vitali Nekhviadovichem był bliski odniesienia zwycięstwa - mówił po spotkaniu trener miejscowych, Kamil Dziukiewicz. Po chwili szkoleniowiec brązowych medalistów drużynowych mistrzostw Polski przyznał, że to zwycięstwo jest dla jego zespołu niezwykle ważne. - Zdobyliśmy dziś trzy punkty, które pozwalają nam nadal myśleć o zajęciu pierwszego miejsca w tabeli po rundzie zasadniczej Wschodzący Białystok Superligi - dodał.

Po jednym punkcie dla naszej drużyny zdobyli Wang Zeng Yi, Evqueni Chtchetinine i Vitali Nekhviadovich. Dwaj pierwsi wygrali w stosunku 3:1, natomiast ustawiony na pozycji numer trzy Nekhviadovich potrzebował aż pięciu setów aby rozprawić się z Markiem Prądzinskim. - Trafiliśmy dziś z ustawieniem. Trochę obawiałem się tego spotkania po tak długiej przerwie, ale na szczęście moi zawodnicy dobrze rozpoczęli drugą rundę - opowiada Dziukiewicz.

Jarosławianie już po raz drugi w tym sezonie ograli drużynę Poltarex Pogoni. Tym razem zwycięstwo Kolpingowi Frac przyszło dużo łatwiej niż w pierwszej rundzie. We wrześniu bowiem drużyna z Podkarpacia potrzebowała aż pięciu pojedynków, aby z Lęborka wracać w roli zwycięzców. - W pierwszym spotkaniu sami sobie zgotowaliśmy horror. Po dwóch porażkach Wanga Zeng Yi i Evqueni Chtchetinine'a nasza sytuacja była trudna, ale na nasze szczęście wiarę w zwycięstwo przywrócił nam Vitali - mówi szkoleniowiec jarosławian.

Po dziesięciu kolejkach Kolping Frac Jarosław z dorobkiem 25 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Wschodzący Białystok Superligi.

Kolping Frac Jarosław - Poltarex Pogoń Lębork 3:0
Wang Zeng Yi - Jakub Perek 3:1 (10:12, 11:8, 13:11, 11:2)
Evqueni Chtchetinine - Bartosz Such 3:1 (11:8, 11:2, 10:12, 11:8)
Vitali Nekhviadovich - Marek Prądzinski 3:2 (7:11, 9:11, 14:12, 12:10, 11:7)

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

31 grudnia 2013

Sylwester Wangów

"Razem z żoną dostaliśmy zaproszenie od trenera Kamila Dziukiewicza na bal sylwestrowy w Jarosławiu. Bardzo się cieszymy, bo nie mieliśmy żadnych planów. Będziemy tańczyć i dobrze się bawić" - mówi Wang Zeng Yi z zespołu mistrza jesieni Kolpinga Frac Jarosław.

zobacz materiał »
15 grudnia 2013

Kolping Frac Jarosław mistrzem jesieni!

PKS Kolping Frac Jarosław zapewnił sobie mistrzostwo "jesieni" w superlidze tenisistów stołowych. Po dwudniowym maratonie we wtorek i środę, na zakończenie 8. kolejki, pokonał ZKS Palmiarnie Zielona Góra 3:2 i w środowym pojedynku Condohotels Morliny Ostróda 3:1.

zobacz materiał »
11 grudnia 2013

Skrót z meczu Jarosław VS Ostróda

Skrót z meczu Jarosław VS Ostróda, który odbył się dnia 11.12.2013

zobacz materiał »
11 grudnia 2013

skrót z Tenisa Stołowego Jarosław vs Zielona Góra

skrót z Tenisa Stołowego Jarosław vs Zielona Góra

zobacz materiał »
7 grudnia 2013

Mecz Tenisa Stołowego oraz licytacja koszulki dla Michałka

Kwotą 1650 zł została zakończona w przerwie meczu  licytacja koszulki reprezentanta Polski,jaką lider Kolpingu Frac Jarosław Wang Zeng Yi podarował dla wsparcia leczenia małego Michałka Szczepaniaka z Przeworska, u którego lekarze zdiagnozowali nowotwór złośliwy prawego oka.

zobacz materiał »