26 lutego 2017

VI Dni Muzyki Fortepianowej im. Marii Turzańskiej w Jarosławiu

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu na przełomie lutego i marca organizuje wyjątkowe koncerty w hołdzie Fryderykowi Chopinowi oraz jarosławskiej pianistce Marii Turzańskiej. Dni Muzyki Fortepianowej to kilkudniowe wydarzenie artystyczne, które odbywa się już po raz szósty.

Podczas tegorocznej edycji w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej wystąpią znakomici artyści w recitalach: fortepianowo-organowym, fletowym, czy koncercie pieśni Fryderyka Chopina. Finałowym koncertem będzie recital nadzwyczajny w wykonaniu Maestro Vadim Brodskiego (skrzypce) oraz Bartłomieja Weznera (fortepian).

Za nami niedzielny koncert inauguracyjny w wykonaniu Macieja Wota.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

17 lutego 2017

Rozśpiewane Corleone

Ci którzy odwiedzili restaurację Carleone w piątkowy wieczór mogli posłuchać dobrej muzyki.

zobacz materiał »
6 lutego 2017

Karnawałowy koncert w Tryńczy

5 lutego w Tryńczy odbył się koncert karnawałowy.

zobacz materiał »
13 stycznia 2017

Bożonarodzeniowe kolędowanie

13 stycznia w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. F. Chopina w Jarosławiu odbył się koncert bożonarodzeniowy.

zobacz materiał »
15 stycznia 2017

XVIII Regionalny Przegląd Kolęd

15 stycznia w kościele pw. Św Apostołów Piotra i Pawła w Pawłosiowie miał miejsce XVIII Regionalny Przegląd Grup Śpiewaczych „Kolędy i Pastorałki”.

zobacz materiał »
8 stycznia 2017

Jarosławski koncert kolęd

8 stycznia w Bazylice Matki Bożej Bolesnej miał miejsce koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Stowarzyszenia Muzycznego „Laudate Dominum”.

zobacz materiał »