27 stycznia 2014

Nagroda "Super­Partner"

W hotelu Hyatt w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Gali „Diamentowa Rakietka”. Wydarzenie było podsumowaniem dokonań w tenisie stołowym w 2013 roku. Gala stała się początkiem nowego projektu, który ma na celu promocję dyscypliny, a jednocześnie daje możliwość uhonorowania instytucji oraz osób zaangażowanych w jej rozwój.

Pomysłodawcą oraz organizatorem  Gali była Polska Superliga Tenisa StołowegoSp.z o.o Prezes Spółki Dariusz Szumacher podkreślił,że
,,DiamentowaRkietka" jest początkiem nowej tradycji w tej dyscyplinie.

Każdy klub Wschodzący Białystok Superligi wręczył nagrodę specjalną "Super­Partner" dla podmiotu, instytucji lub osoby mającej największy wpływ na rozwój i funkcjonowanie zespołu.

Gala "Diamentowa Rakietka" nie mogła się odbyć bez obecności znakomitych gości. Poza laureatami, zawodnikami, trenerami i sponsorami klubów w hotelu Hyatt pojawili się m.in.: prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wojciech Waldowski, były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Jacek Gmoch . Nasz klub reprezentowali Ksiądz prałat Andrzej Surowiec,trener drużyny Kamil Dziukiewicz wspólnie z małżonką oraz nominowany do nagrody specjalnej zawodnik naszej drużyny Wang Zeng Yi. Stanisława Frąca reprezentowała główna księgowa firmy Delikatesy Frac pani Henryka Jakieła.Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

24 stycznia 2014

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 24 stycznia 2014 r. w małej sali gimnastycznej przy SP Nr 1 w Pruchniku, odbył się Gminny Turniej Tenisa stołowego, zorganizowany przez SP Nr 1 oraz Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku.

zobacz materiał »
23 stycznia 2014

Kolping Frac Jarosław - Poltarex Pogoń Lębork 3:0

Udanie rozpoczęli nowy rok tenisiści stołowi Kolpinga Frac Jarosław. W rundzie rewanżowej  przed własną publicznością ograła Poltarex Pogoń Lębork 3:0. Dla zespołu prowadzonego przez Kamila Dziukiewicza była to już dziewiąta wygrana w sezonie.

zobacz materiał »
31 grudnia 2013

Sylwester Wangów

"Razem z żoną dostaliśmy zaproszenie od trenera Kamila Dziukiewicza na bal sylwestrowy w Jarosławiu. Bardzo się cieszymy, bo nie mieliśmy żadnych planów. Będziemy tańczyć i dobrze się bawić" - mówi Wang Zeng Yi z zespołu mistrza jesieni Kolpinga Frac Jarosław.

zobacz materiał »
15 grudnia 2013

Kolping Frac Jarosław mistrzem jesieni!

PKS Kolping Frac Jarosław zapewnił sobie mistrzostwo "jesieni" w superlidze tenisistów stołowych. Po dwudniowym maratonie we wtorek i środę, na zakończenie 8. kolejki, pokonał ZKS Palmiarnie Zielona Góra 3:2 i w środowym pojedynku Condohotels Morliny Ostróda 3:1.

zobacz materiał »
11 grudnia 2013

Skrót z meczu Jarosław VS Ostróda

Skrót z meczu Jarosław VS Ostróda, który odbył się dnia 11.12.2013

zobacz materiał »