6 lipca 2017

VI miejsce dla jarosławskiego Kulturysty

Arkadiusz Kłak, to mieszkaniec Wiązownicy, którego pasją jest kulturystyka. Mimo, że jak sam mówi, zajmuje się tym sportem na poziomie amatorskim, już może pochwalić się sukcesem.

Kilka słów od Arka
Kulturystyka to sport pełen poświęceń i wyrzeczeń. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jak ciężko jest wypracować formę na zawody. Jak wielu rzeczy trzeba się wyrzec. W codziennym życiu potrzebuje dużo samozaparcia i silnej woli by nie poddać się, walczyć i nie ulegać pokusom które dla innych są codziennością. Słodycze i posiłki nie przewidziane w diecie są dla mnie nie dozwolone. Jednak często gdyby nie motywacja i wsparcie ze strony najbliższych i mojego trenera pewnie nie miałbym na tyle odwagi i wiary w siebie by wyjść na scenę. Każda godzina na siłowni daje mi satysfakcje że zbliżam się do celu . Siłownia to mój drugi dom i azyl, miejsce w którym czuje się najlepiej.

 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 czerwca 2017

Zawodniczka "Sokoła" w Kadrze Narodowej

Zawodniczka KSW Sokół Jarosław – Katarzyna Świzdor, została zaproszona na konsultacje Kadry Narodowej Juniorów w kick boxingu w formułach low kick i K-1. 

zobacz materiał »
12 kwietnia 2017

Medale dla zawodników "SOKOŁA"

W terminie 7-9 kwietnia w Piotrkowie Trybunalski odbyło się prawdziwe święto kickboxingu w formie Mistrzostw Polski Full Contact Juniorów i Seniorów. 

zobacz materiał »
6 kwietnia 2017

Podsumowanie Jarosławskiej Gali MMA

Materiał podsumowujący Galę MMA, która odbyła się 2 kwietnia w hali MOSiR w Jarosławiu.

zobacz materiał »
31 marca 2017

Gala MMA w Jarosławiu!

Już niedługo! Jedyna taka Gala w Jarosławiu realizowana przez Lokalną Telewizję TwojaTV.

zobacz materiał »
28 marca 2017

Mistrzowski Start Młodzików TRAMPU

W dniach 25-26 marca 2017 odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych
w Łucznictwie Sportowym. 

zobacz materiał »