5 lutego 2014

Zapraszamy na Transmisję Live Tenisa Stołowego zaczynamy o 18:30

Zapraszamy na mecz tenisa stołowego

KS DEKORGLASS Działdowo - PKS KOLPING FRAC Jarosław

Transmisja Live na naszym kanale na żywo  

start godz. 18:30

Dekorglass inauguruje rok

Spotkaniem z Kolpingiem Frac Jarosław zainaugurują dziś o 18.30 rok 2014 i rundę rewanżową Wschodzący Białystok Superligi tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo. Spotkanie można będzie śledzić na żywo na www.superliga.com.pl. Mecz beniaminka z brązowym medalistą rozgrywek zamyka 11. serię gier.

Kibice w Działdowie zobaczą w hali przy ul. Jagiełły prawdziwą międzynarodową ekipę. W ich barwach występują Chińczyk, Czech i Polak, a drużynę gości reprezentuje dwóch Białorusinów i Polak. Urodzony w chińskim Shenyang Xu Wenliang spotka się po przeciwnej stronie stołu z reprezentującym Polskę od dziesięciu lat Wangiem Zeng Yi. Obaj gracze w przeszłości zdobyli m.in. drużynowe mistrzostwo Polski z Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Wśród gospodarzy wiele zależeć będzie od Jiriego Vrablika, którego potencjalne starcie z "Wandżim" może być ozdobą wieczoru. W pierwszej rundzie superligi Czech uległ mistrzowi Europy w deblu 1:3, a wszystkie sety tego pojedynku zakończyły się zaledwie dwoma punktami, czyli najmniejszą możliwą różnicą. Ekipa z Podkarpacia wygrała wtedy w meczu 2. kolejki 3:0, a pozostałe wygrane zaliczyli Jewgienij Szczetinin i Witalij Niechwiedowicz.

Dziś faworytem działdowsko-jarosławskiej potyczki są podopieczni Kamila Dziukiewicza, którzy z bilansem 9-1 plasują się na drugim miejscu w tabeli Wschodzący Białystok Superligi (25 punktów). Zespół z Warmii i Mazur jest piąty (15 pkt) z dorobkiem czterech wygranych i pięciu porażek.

Jiri Vrablik, Xu Wenliang i Szymon Malicki liczą na swoich wiernych i oddanych fanów, którzy spragnieni superligowych emocji mogą być czwartym zawodnikiem drużyny. Start ostatniego meczu 12. kolejki superligi dziś o 18.30, a jego transmisja na stronie superliga.com.pl.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 stycznia 2014

Nagroda "Super­Partner"

W hotelu Hyatt w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Gali „Diamentowa Rakietka”. Wydarzenie było podsumowaniem dokonań w tenisie stołowym w 2013 roku. Gala stała się początkiem nowego projektu, który ma na celu promocję dyscypliny, a jednocześnie daje możliwość uhonorowania instytucji oraz osób zaangażowanych w jej rozwój.

zobacz materiał »
24 stycznia 2014

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 24 stycznia 2014 r. w małej sali gimnastycznej przy SP Nr 1 w Pruchniku, odbył się Gminny Turniej Tenisa stołowego, zorganizowany przez SP Nr 1 oraz Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku.

zobacz materiał »
23 stycznia 2014

Kolping Frac Jarosław - Poltarex Pogoń Lębork 3:0

Udanie rozpoczęli nowy rok tenisiści stołowi Kolpinga Frac Jarosław. W rundzie rewanżowej  przed własną publicznością ograła Poltarex Pogoń Lębork 3:0. Dla zespołu prowadzonego przez Kamila Dziukiewicza była to już dziewiąta wygrana w sezonie.

zobacz materiał »
31 grudnia 2013

Sylwester Wangów

"Razem z żoną dostaliśmy zaproszenie od trenera Kamila Dziukiewicza na bal sylwestrowy w Jarosławiu. Bardzo się cieszymy, bo nie mieliśmy żadnych planów. Będziemy tańczyć i dobrze się bawić" - mówi Wang Zeng Yi z zespołu mistrza jesieni Kolpinga Frac Jarosław.

zobacz materiał »
15 grudnia 2013

Kolping Frac Jarosław mistrzem jesieni!

PKS Kolping Frac Jarosław zapewnił sobie mistrzostwo "jesieni" w superlidze tenisistów stołowych. Po dwudniowym maratonie we wtorek i środę, na zakończenie 8. kolejki, pokonał ZKS Palmiarnie Zielona Góra 3:2 i w środowym pojedynku Condohotels Morliny Ostróda 3:1.

zobacz materiał »