7 września 2017

TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO 60-LATKA Z GMINY LASZKI

Policjanci z komisariatu w Radymnie wspólnie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu prowadzili wczoraj poszukiwania za 60-letnim zaginionym. Mieszkaniec gminy Laszki wyszedł z domu  10 sierpnia 2017 r. ok. godz. 23 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z informacji przekazanych przez najbliższych wynika, że zaginiony nie zabrał ze sobą dokumentów, pieniędzy ani telefonu komórkowego. Poruszał się rowerem typu damka.

Wczoraj, działania poszukiwawcze prowadzone były na rzece Szkło a także wzdłuż jej brzegów. Strażacy, płynący łodzią motorową sprawdzali koryto i brzegi rzeki a także zarośla i konary. W tym czasie policjanci, kolejny już raz sprawdzili teren wokół mostu w Laszkach.

Kilka dni temu w działania poszukiwawcze włączyli się również strażacy ochotnicy z OSP Laszki. Razem z policjantami sprawdzali terenu upraw i nieużytków a także lasy w najbliższej okolicy i pustostany. Policjanci apelują do mieszkańców o każdy sygnał w tej sprawie. Funkcjonariusze po raz kolejny sprawdzili również miejsca w najbliższej okolicy zaginięcia a także pustostany i stodoły. Jednak do tej pory nie odnaleziono zaginionego.

Rysopis zaginionego - wzrost 176 cm, waga ok. 90 kg, tęższa budowa ciała, krótkie siwe włosy a na czubku głowy łysina, twarz owalna, nos prosty.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne dżinsowe spodnie, granatową koszulkę i granatowe klapki. Zaginiony nosi okulary w metalowych, czarnych oprawkach.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50,   nr tel. 16 624 03 10 16 624 03 11   lub z numerem alarmowym 997.

Żródło:

Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 sierpnia 2017

3 września utrudnienia w ruchu drogowym

W niedzielę, 3 września 2017 r. wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów w związku z „Ćwierć Galicja Maraton”. W tym dniu planowane są cztery starty różnych grup uczestników tego wydarzenia sportowego. Policja apeluje  do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na całej trasie maratonu. 

zobacz materiał »
23 sierpnia 2017

Zderzenie na ul. Pełkińskiej

W środę, 23 sierpnia około godziny 18:00 na ulicy Pełkińskiej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. 

zobacz materiał »
20 sierpnia 2017

Pożar budynku jednorodzinnego w Pawłosiowie

W Pawłosiowie trwa dogaszanie pożaru budynku jednorodzinnego, do którego doszło dziś, 20 sierpnia, około godziny 20:00 .

zobacz materiał »
9 sierpnia 2017

Kolejne Zderzenie na ul. Chrobrego

Do kolejnego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Chrobrego z ulica Przemysłową w środę 9 sierpnia.

zobacz materiał »
21 lipca 2017

Dachowanie na ul. Legionów

W piątek 21 lipca na skrzyżowaniu ul. Paderwskiego z ul Legionów doszło do kolizji drogowej. 

zobacz materiał »