1 lutego 2014

"Młody Strażak na Sportowo"

  • trzeci dzień turnieju: 01.02.2014 – sobota, mecze grupowe c.d.

Czudowice – Kramarzówka – 2:0
Jodłówka - Rzeplin – 0:2
Rozbórz Długi – Hawłowice – 2:0
Pruchnik I - Rozbórz Okrągły – 0:2

    • czwarty dzień turnieju: 02.02.2014 - niedziela, faza finałowa.

    mecze półfinałowe
    Rozbórz Okrągły – Pruchnik III – 2:0    
    Rzeplin – Świebodna – 2:1
    mecz o V miejsce
    Rozbórz Długi – Czudowice – 2:0 
    mecz o III miejsce
    Świebodna Pruchnik III – 3:0 
    mecz finałowy
    Rzeplin – Rozbórz Okrągły – 3:1

Celem turnieju było m.in.:

  • popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia, szczególnie wśród młodzieży,
  • podniesienie sprawności fizycznej strażaków ochotników,
  • zagospodarowanie wolnego czasu podczas ferii dla młodzieży.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

  1. miejsce – OSP Rzeplin
  2. miejsce – OSP Rozbórz Okrągły
  3. miejsce – OSP Świebodna
  4. miejsce – OSP Pruchnik III
  5. miejsce – OSP Rozbórz Długi
  6. miejsce – OSP Czudowice
  7. miejsce – ex aequo wszystkie pozostałe drużyny – OSP PRUCHNIK I, OSP HAWŁOWICE, OSP KRAMARZÓWKA, OSP JODŁÓWKA.

Składy drużyn biorących udział w turnieju

OSP Rzeplin OSP Rozbórz Okrągły OSP Świebodna OSP Pruchnik III OSP Hawłowice
Damian Piorun Sylwester Węgrzyniak  Adrian Fudali Mirosław Szkoła  Piotr Jarosz
Daniel Czuba Marek Kubas  Michał Stanik Mirosław Laska Albert Jarosz
Kamil Czuba  Marek Piasecki  Andrzej Zięba Oskar Boratyn Adrian Prykopski
Radosław Ogryzek  Marcin Kurecki Mateusz Stanik Karol Wywrót Andrzej Woźnica
Kamil Norek Piotr Kurecki Krystian Stanik Damian Zając Krzysztof Woźnica
Adrian Norek  Dariusz Kiper Szymon Barszczak Dawid Zając Wiesław Załucki 
Łukasz Piórkowski Tomasz Pawełek Grzegorz Beszter Wojciech Wojdyło Bogdan Romanik
Patryk Zając Bartłomiej Mazur Sylwester Stanik
Marcin Romański Patryk Grządziel Kacper Stanik
Kondrat Bielecki Witold Grządziel Jakub Wańkowicz
Rafał Świerk 
Mateusz Jarosz
Mateusz Olszański
Paweł Korzenicki
Kacper Grządziel
Kamil Węgrzyniak
OSP Rozbórz Długi OSP Czudowice  OSP PruchnikI OSP Jodłówka OSP Kramarzówka 
Wojciech Pilch  Łukasz Szkoła Marcin Szeliga Jakub Pieszko  Arkadiusz Szlachta
Piotr Sikorski Dawid Szałaj Mateusz Szkoła Daniel Kędzior Ernest Półtorak
Adam Zięba Łukasz Zaremba Janusz Flak Łukasz Bury Dariusz Szewc
Krzysztof Zięba Norbert Gemra Janusz Kozłowski Daniel Pieszko Janek Drapała
Paweł Fedurko Grzegorz Szpytma Mariusz Podolak Ernest Gil Mateusz Kamiński
Maciej Cicirko Michał Mroczkowski Gabriel Wałach Marcin Halejcio Mateusz Wojciechowski
Sylwester Dziki Daniel Szpytma Karol Kubas Janusz Barszczak Mateusz Grochowski
Mariusz Zając Adrian Fudali Rafał Szczepanik
Łukasz Rymarz Dawid Szczygieł
Jakub Sieńko
Jakub Wojtowicz

TX: Marcin UM Pruchnik

Galeria FOTO: 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

17 stycznia 2014

IX kolejka żeńskiej ALS

MECZ NR 26: KS ORLIK WÓLKA PEŁKIŃSKA - MKS WIERZBNA

MECZ NR 27: KS SORRY PEŁKINIE - LEADERS SZÓWSKO

zobacz materiał »
28 grudnia 2013

Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Radymna

W turnieju wystąpiły zespoły zajmujące cztery czołowe miejsca w Amatorskiej Lidze Siatkówki

KS Feniks Radymno, MKS Wierzbna, KS Tie-Break Munina, AZS EcoBuild Jarosław

zobacz materiał »
18 marca 2013

Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Dziewcząt

zobacz materiał »
16 marca 2013

UKS Piątka Olsztyn - MKS Dąbrowa Górnicza

UKS Piątka Olsztyn - MKS Dąbrowa Górnicza

zobacz materiał »
16 marca 2013

MKS SAN Pajda JAROSŁAW - AZS UMCS TPS LUBLIN

MKS SAN Pajda JAROSŁAW - AZS UMCS TPS LUBLIN

zobacz materiał »