30 listopada 2017

Z objawami podtrucia trafili do szpitala.

W czwartek 30 listopada około godz. 10.40 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednej ze szkół w Zarzeczu doszło do podtrucia uczniów. Na miejsce skierowany został patrol Policji. Jak wynika ze wstępnych informacji, uczniowie pierwszej klasy szkoły średniej prawdopodobnie użyli e–papierosów, co spowodowało zadymienie pomieszczenia, w którym przebywali. 11 uczniów przebywających w klasie poczuło się gorzej. Młodzieży została udzielona pomoc medyczna. Troje z nich trafiło do szpitali.

Na miejscu czynności wykonywały cztery zastępy straży pożarnej. Srażacy przeprowadzili ewakuację 60 osób w bezpieczne miejsce. Specjalnie przeznaczony do takich działań zastęp chemiczny sprawdził miejsce pod  względem obecności substancji niebezpiecznych.

Policjanci zabezpieczyli dwa e-papierosy, a także użytą do nich substancję. Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia, rodzaj substancji, a także źródło jej pochodzenia.

Źródło: 

KPP w Przeworsku 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 listopada 2017

Nowa komenda policji w Pruchniku

28 listopada w Pruchniku symbolicznie przekazane zostały klucze do nowego komisariatu w Pruchniku oraz nowo reaktywowanego komisariatu policji w Niebylcu.

zobacz materiał »
29 listopada 2017

test3

test

zobacz materiał »
28 listopada 2017

Oszroniony Jarosław z lotu ptaka

Zobaczcie jak wyglądało nasze oszronione miasto z lotu ptaka.

zobacz materiał »
28 listopada 2017

Niższe temperatury i więcej śniegu w kolejnych dniach

We wtorek nad Polską będzie przemieszczała się strefa wilgoci, na której synoptycy przewidują opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Środa nieco bardziej śnieżna na północnym wschodzie.

zobacz materiał »
25 listopada 2017

Przeworskie "Katarzynki"

V Powiatowy Przegląd Taneczny „Katarzynki” odbył się 25 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku.

zobacz materiał »