28 lutego 2014

Wystąpienie dla słuchaczy Akademii Trzeciego Wieku

Już tradycją stały się spotkania burmistrza Andrzeja Wyczawskiego, odbywające się zawsze na początku roku, ze studentami - seniorami należącymi do Stowarzyszenia Akademia Trzeciego Wieku.

Spotkanie w Centrum Kultury i Promocji prowadził Marian Janusz - prezes zarządu Stowarzyszenia ATW. Burmistrz przedstawił prezentację multimedialną podsumowującą miniony - 2013 rok, przypomniał najważniejsze inwestycje zrealizowane w mieście w ubiegłym roku. Mówił również o celach jakie wyznaczył sobie na rok bieżący. Na zakończenie spotkania słuchacze UTW zaprezentowali swoje umiejętności, grupy taneczno-wokalne Free Style oraz Sway, pod kierunkiem Doroty Białek przedstawiły najpiękniejsze piosenki francuskie.

Monika Polita
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
Urzędu Miasta Jarosławia

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

22 lutego 2014

Teatrzyk w MOK-u "Książę i Żebrak"

Spektakl dla dzieci oparty na powieści Marka Twaina.
Przypadek sprawia, że Książę i Żebrak spotykają się. Okazuje się, że są niezwykle do siebie podobni. Wpadają na pomysł, żeby zamienić się rolami. Każdy z nich ma szansę poznać zupełnie inne życie. Niekoniecznie jest to zamiana na lepsze ... Dzięki temu doświadczeniu Książę poznaje smutny los poddanych, a Żebrak przekonuje się, że życie w pałacu nie jest takie piękne na jakie wygląda. Spektakl uczy jaką wartość ma uczciwość i przyjaźń.

zobacz materiał »
21 lutego 2014

Walentynkowy wieczór POEZJI I PIOSENKI

Walentynkowy wieczór POEZJI I PIOSENKI

zobacz materiał »
20 lutego 2014

NOWA ODSŁONA PAŁACU LUBOMIRSKICH

Wielu chętnych miało okazję podziwiać pokaz iluminacji Pałacu Lubomirskich w którym obecnie mieści się siedziba Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, gmach został zaprezentowany w nowym wielobarwnym świetle. 

zobacz materiał »
12 lutego 2014

Prezentacje Projektów Edukacyjnych

W środę, czyli 12 lutego o godz. 16.00 w Prywatnym Gimnazjum Sióstr Niepokalanek odbyły się prezentacje projektów edukacyjnych.

zobacz materiał »
2 lutego 2014

Peregrynacja Piety MB Bolesnej

Rozpoczeła się peregrynacja kopii Cudownej Piety Matki Bożej Bolesnej, która potrwa aż do 2017 roku. Peregrynacja trwa od godz. 17.00 do 17.00 następnego dnia. 

zobacz materiał »