Dla Babci i Dziadzia
Dziadkowie to wyjątkowe postacie w życiu i dzieci i dorosłych. Z okazji ich święta przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola im. bł. E. Bojanowskiego w Jarosławiu przygotowały program artystyczny, w trakcie którego złożyły swoim Babciom i Dziadkom życzenia.
Poprzednie wiadomości:
Współpraca PWSTE z Bristolem
18 stycznia w Hotelu Bristol rektor PWSTE oraz dyrektor hotelu podpisali umowę partnerską.c
Potrącenie pieszej
17 stycznia na ulicy Pełkińskiej doszło do potrącenia pieszej.
Jasełka dla Niepodległej
Pozostając w okresie bożonarodzeniowym świętujemy czas Narodzenia Bożej Dzieciny kolędami i jasełkami.
Drugiego Mostu w Jarosławiu nie będzie.
Podczas głosowania nad uchwałą budżetową na rok 2018 Sejm odrzucił wszystkie poprawki zgłoszone do budżetu w tym tę, która dotyczyła sfinansowanie kosztów budowy drugiego mostu na rzece San w Jarosławiu.
W środę śnieg w całym kraju.
W środę Polska pozostanie po wpływem układów niżowych znad północnego Atlantyku, Skandynawii oraz Bałkanów. Temperatura wyniesie od -1 st. w Suwałkach do 3 we Wrocławiu. W całym kraju przewidywane są opady śniegu.
Komentarze: