6 lutego 2018

Wolontariat w Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu

Przystań Maryi Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu dla swojego działania potrzebuje pomocników wolontariuszy, osób które bez względu na wiek i wykształcenie chcą pracować nieodpłatnie na rzecz innych. 

Hospicjum im.  św. Jana Pawła II  to dom dla chorych i ich rodzin oraz pracowników i wolontariuszy, którzy niosą im pomoc.

Pomoc niesiona przez wolontariuszy  jest cenna dla chorych, ich rodzin, a także personelu medycznego, który wielokrotnie zostaje odciążony w licznych zadaniach. 

Wszyscy wolontariusze powinni być odpowiednio przeszkoleni. Kształcenie jest bardzo ważnym zadaniem hospicjum. Prowadzenie odpowiednich kursów stwarza możliwość dla ludzi wszelkich profesji uczenia się sprawowania stosownej do sytuacji opieki.

Lokalne Centrum Wolontariatu przy ZSSChiO w Jarosławiu jest pośrednikiem pracy wolontarystycznej,  zapraszamy do współpracy. Kontakt tel: 793971805

Tekst: Monika Cholewa, Monika Cholewa, koordynator LCW przy ZSSChiO w Jarosławiu.

zdjęcie: pixabay

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

6 lutego 2018

Uwaga! Awaria rurociągu

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu Sp. z o. o. informuje, że w dniu dzisiejszym (6.02) na ul. 3-go Maja – od stacji Statoil do ul. Wodnej w miejscowości Munina wystąpiła awaria rurociągu.
zobacz materiał »
5 lutego 2018

Powrót zimy

Czternaście kolizji w powiecie jarosławski, jeden wypadek i cztery kolizje w powiecie przeworskim, to skutek intensywnych opadów śniegu, które miały miejsce w ubiegły weekend.

zobacz materiał »
5 lutego 2018

W kolejnych dnia śnieg i słońce

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (05.02 + 06-09.02.2018)

zobacz materiał »
2 lutego 2018

NA ŻYWO: Piłkarska VICTORIA 2017

Transmisja NA ŻYWO: Piłkarska VICTORIA 2017 

zobacz materiał »
1 lutego 2018

Od lutego za mandat można zapłacić kartą

Od lutego wejdzie długo oczekiwane przez kierowców udogodnienie. Za mandat będzie można zapłacić za pomocą karty. 

zobacz materiał »