23 lutego 2018

E-ZLA, edukacja oraz doradztwo w ZUS

Konferencja prasowa, która została zorganizowana w piątek 23 lutego w jarosławskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych dotyczyła trzech tematów.

Obecni na konferencji regionalny rzecznik prasowy w woj. podkarpackim Wojciech Dyląg, kierownik inspektoratu ZUS w Jarosławiu Małgorzata Makar oraz koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Alicja Kochanowicz – Grabuś przedstawili zagadnienia związane ze stanowiskiem doradcy płatnika składek, elektronicznymi zwolnieniami oraz olimpiadą „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Dodatkowo przestrzegano przed osobami oraz podmiotami które podszywają się pod ZUS.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 lutego 2018

Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym 2018

Starostwo Powiatowe w Przeworsku wspólnie z Podkarpackim Zrzeszeniem LZS w Rzeszowie oraz Powiatowym Zrzeszeniem LZS w Przeworsku było organizatorem Powiatowych Mistrzostw w Tenisie Stołowym.

zobacz materiał »
21 lutego 2018

"Wojna z Rakiem"

"Wojna z rakiem" to kampania mająca na celu walkę ze stereotypami, zachęcenie do aktywnej postawy wobec choroby i przekonanie do solidarności osób zdrowych. 

zobacz materiał »
19 lutego 2018

Avangarda

AVANGARDA – Dekoracje i Suknie Ślubne

zobacz materiał »
20 lutego 2018

Pochmurnie, ale z przejaśnieniami

We wtorek będzie pochmurnie z przejaśnieniami. W górach możliwy śnieg

zobacz materiał »
20 lutego 2018

12 chuliganów stanęło przed sądem

Dwunastu młodych mężczyzn usłyszało zarzuty czynnego udziału w zbiegowisku. Policjanci zatrzymali ich w sobotę po południu, po tym, jak duża grupa pseudokibiców wtargnęła na autostradę w okolicach Zamiechowa.

zobacz materiał »