2 marca 2018

Puchar Europy Slovak Open 2018

W dniach 23-25 lutego słowacka Bratysława była gospodarzem turnieju Slovak Open. Impreza zgromadziła prawie 1000 zawodników z większości krajów Europy. Sportowcy rywalizowali we wszystkich grupach wiekowych na 6 matach i 2 ringach.

Zawody zorganizowane zostały w kilku formułach walki dopuszczanych w kickboxingu. Jest to bardzo duża impreza, której nie mogło zabraknąć jarosławskiego KSW Sokół.

Barwy klubu i Jarosławia reprezentowali Katarzyna Świzdor (-52kg), Dominik Ogryzek (-79kg), Jakub Ogryzek (-63,5kg), Kamil Kołodziej (-67kg), Patryk Pientnik (-63,5kg) oraz Damian Owarzany (-67kg), którzy na co dzień trenują po okiem Jacka Bronowskiego i Ireneusza Szegdy.

Kasia Świzdor jako jedyna rywalizowała w dwu formułach ringowych – full contact i K-1. Po męczących walkach ostatecznie zakończyła występ z brązowym medalem formuły full contact.

Najlepszy wynik uzyskał Jakub Ogryzek startujący w K-1 seniorów, który po efektownym tko w ćwierćfinale, w finale musiał uznać wyższość kolegi z Czech. Wywalczył srebrny medal.

Na trzecim miejscu znaleźli się jeszcze Damian Owarzany w full contact, Patryk Pientnik w K-1 junior oraz Kamil Kołodziej w K-1 seniorów.

Dla jarosławskiego teamu był to występ inauguracyjny do nowego sezonu startowego, nie mniej jednak bardzo udany i zapowiadający dobre występy w dalszej części roku.

Tekst i zdjęcia: 

Jacek Bronowski 

KSW "Sokół" Jarosław 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

1 marca 2018

Modnie i zdrowo

Według badań co trzeci Polak ma problemy ze wzrokiem. Jednak coraz częściej okulary są nie tyle koniecznością a modnym dodatkiem. 

zobacz materiał »
28 lutego 2018

Konferencja prasowa Burmistrza Miasta

Konferencja prasowa Burmistrza Miasta Jarosławia i Dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu dotycząca budżetu oraz zakresu działań placówki.

zobacz materiał »
1 marca 2018

Klub Seniora podczas Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu

W dniu 21.02. 2018r.odbyły się odchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu. W tym roku przemyscy przewodnicy zaprosili do zwiedzania Klasztoru Braci i Sióstr z Zakonu Najświętszej Maryi Panny 
z Góry Karmel.

zobacz materiał »
28 lutego 2018

O jedną lampkę wina za dużo...

Przysłowiowa „lampka wina” stała się elementem spornym między niektórymi radnymi, a burmistrzem miasta i dyrektorem Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

zobacz materiał »
27 lutego 2018

Turniej Robotów

27 lutego w SP nr 7 im. Stanisława Staszica odbył się pierwszy jarosławski turniej robotów szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 21 drużyn. 

zobacz materiał »