28 lutego 2018

Podsumowanie Wielkiej Galerii Artystycznej

28 lutego w Szkole Podstawowej nr 11 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Integracyjnymi podsumowano XIX Wielką Galerię Artystyczną.

Okolicznościowe czeki wręczono Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „KOŁO” w Jarosławiu, Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Jarosławiu, Duszpasterstwu Osób Niepełnosprawnych „Arka” oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Integracji i Edukacji „Razem Łatwiej” przy SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

2 marca 2018

Puchar Europy Slovak Open 2018

W dniach 23-25 lutego słowacka Bratysława była gospodarzem turnieju Slovak Open. Impreza zgromadziła prawie 1000 zawodników z większości krajów Europy. 

zobacz materiał »
1 marca 2018

Modnie i zdrowo

Według badań co trzeci Polak ma problemy ze wzrokiem. Jednak coraz częściej okulary są nie tyle koniecznością a modnym dodatkiem. 

zobacz materiał »
28 lutego 2018

Konferencja prasowa Burmistrza Miasta

Konferencja prasowa Burmistrza Miasta Jarosławia i Dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu dotycząca budżetu oraz zakresu działań placówki.

zobacz materiał »
1 marca 2018

Klub Seniora podczas Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu

W dniu 21.02. 2018r.odbyły się odchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu. W tym roku przemyscy przewodnicy zaprosili do zwiedzania Klasztoru Braci i Sióstr z Zakonu Najświętszej Maryi Panny 
z Góry Karmel.

zobacz materiał »
28 lutego 2018

O jedną lampkę wina za dużo...

Przysłowiowa „lampka wina” stała się elementem spornym między niektórymi radnymi, a burmistrzem miasta i dyrektorem Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

zobacz materiał »