28 lutego 2018

Jarosławski Senior +

Pierwszy jarosławski Dzienny Dom Senior + został oficjalnie otwarty 28 lutego br.

Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez grupę jarosławskich seniorów.Korzystający z usług nowej placówki jednogłośnie pozytywnie wypowiadali się na temat swoich wrażeń z pobytu w Dziennym Domu Senior+. Podkreślali, że taka forma spędzania wolnego czasu bardzo ich mobilizuje do różnych aktywności życiowych. 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 lutego 2018

Podsumowanie Wielkiej Galerii Artystycznej

28 lutego w Szkole Podstawowej nr 11 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Integracyjnymi podsumowano XIX Wielką Galerię Artystyczną.

zobacz materiał »
2 marca 2018

Puchar Europy Slovak Open 2018

W dniach 23-25 lutego słowacka Bratysława była gospodarzem turnieju Slovak Open. Impreza zgromadziła prawie 1000 zawodników z większości krajów Europy. 

zobacz materiał »
1 marca 2018

Modnie i zdrowo

Według badań co trzeci Polak ma problemy ze wzrokiem. Jednak coraz częściej okulary są nie tyle koniecznością a modnym dodatkiem. 

zobacz materiał »
28 lutego 2018

Konferencja prasowa Burmistrza Miasta

Konferencja prasowa Burmistrza Miasta Jarosławia i Dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu dotycząca budżetu oraz zakresu działań placówki.

zobacz materiał »
1 marca 2018

Klub Seniora podczas Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu

W dniu 21.02. 2018r.odbyły się odchody Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego w Przemyślu. W tym roku przemyscy przewodnicy zaprosili do zwiedzania Klasztoru Braci i Sióstr z Zakonu Najświętszej Maryi Panny 
z Góry Karmel.

zobacz materiał »