29 marca 2018

Liga kickboxingu w Krakowie

24 marca 2018r, hala sportowa TS Wisła w Krakowie była miejscem imprezy sportowej pod nazwą Wisła Fighting League.

Do udziału w tych zawodach zgłosiło się 60 zawodników reprezentujących 13 klubów. Sportowcy zostali podzieleni według wagi i stażu ringowego.

Odbyło się 30 emocjonujących pojedynków w formule K-1. KSW Sokół Jarosław reprezentowało 7 zawodników – Katarzyna Świzdor (-56kg), Paulina Rusin (-56kg), Szymon Stachnio (-86kg), Jakub Ogryzek (-67kg), Patryk Pientnik (-63,5kg), Michał Pieszko (-71kg), Michał Nowakowski (-86kg). W związku z faktem, że były to zawody ligowe, każdy z zawodników miał jedną walkę.

Bardzo dobrze spisał się Jakub Ogryzek, deklasując rywala z Krakowa bezdyskusyjnie. Podobnie sprawiła się nasza Mistrzyni Polski w K-1, Katarzyna Świzdor, nie dając szans swojej rywalce z Wrocławia. Równie dobrze spisali się także Patryk Pientnik i Michał Nowakowski, wygrywając swoje starcia. Nieco gorzej zawalczyli Paulina Rusin, Michał Pieszko i Szymon Stachnio, który debiutowali na ringu. Pokazali ducha rywalizacji i do końca starali się wygrać. Nie mniej jednak ekipa sędziowska wskazywała rywali. Co nie zmienia faktu, że walki dali bardzo dobre.

Tekst i zjęcie: 

Jacek Bronowski 

KSW "Sokół" Jarosław 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 marca 2018

Konferencja ws protokołu komisji rewizyjnej

Konferencja prasowa, która dotyczyła protokołu pokontrolnego Komisji Rewizyjnej w wydziale oświaty miała miejsce w środę 28 marca w budynku SP nr 6 w Jarosławiu.

zobacz materiał »
28 marca 2018

Życzenia Burmistrza Miasta Jarosławia

Życzenia Burmistrza Miasta Jarosławia z okazji Świąt Wielkanocnych

zobacz materiał »
28 marca 2018

Życzenia Radnych Miasta Jarosławia

Życzenia Radnych Miasta Jarosławia

zobacz materiał »
23 marca 2018

LoL po raz trzeci

Uczniowie ZSTiO już po raz trzeci zorganizowali okręgowy turniej w grę League of Legends dla gimnazjalistów. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn.

zobacz materiał »
30 marca 2018

Życzenia Wielkanocne

Lokalna Telewizja TwojaTV z okazji Wielkiej Nocy składa wszystkim widzom zdrowych, spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie.

Niech zmartwychwstały Jezus obdarza Was swoimi łaskami każdego dnia.

Najserdeczniejsze życzenia składa redakcja TWOJATV

Alleluja!

zobacz materiał »