25 kwietnia 2018

Bezpieczna Przystań

25 kwietnia uroczyście otworzono Dom Pomocy Społecznej w Sanoku.

Dom przeznaczony jest dla 30 osób przewlekle chorych psychicznie oraz 15 seniorów Dziennego Domu Opieki.

Obiekt powstał przy współpracy Caritas między innymi z miastem Sanok.

Dom pomocy społecznej w Sanoku jest trzecią placówką caritas archidiecezji przemyskiej utworzonej w ramach projektu bezpieczna przystań. Pozostałe dwa obiekty funkcjonują w Przemyślu i Łańcucie

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

26 kwietnia 2018

Śladem Przeszłości

27 kwietnia miał miejsce finał 17. edycji konkursu „Zlot Gwiaździsty. Śladami Przeszłości”. Tegoroczny temat konkursu związany był z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

zobacz materiał »
25 kwietnia 2018

Polska Moja Ojczyzna

26 kwietnia w Szkole Podstawowej w Zarzeczu odbył się finał III edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Przyrodniczego „Polska Moja Ojczyzna – przeszłość i teraźniejszość”.

zobacz materiał »
25 kwietnia 2018

Gra dla Niepodległej

25 kwietnia Jarosław zamienił się w plansze do gry, a wszystko za sprawą zorganizowanej przez Zespół Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu gry miejskiej związanej z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

zobacz materiał »
21 kwietnia 2018

Do trzech razy sztuka

21 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu miał miejsce wernisaż wystawy „JAF – Do Trzech Razy Sztuka” podsumowująca trzy lata działalności Jarosławskiej Agencji Fotograficznej.

zobacz materiał »
24 kwietnia 2018

Informacja o utrudnieniach w ruchu

W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Rynek, Grodzka i pl. Św. Michała od 26 kwietnia do 12 maja br. oraz w związku z organizacją na terenie Rynku wydarzeń kulturalnych. 

zobacz materiał »