XXI wiek w jarosławskim COM
1 sierpnia uroczyście przecięto wstęgę otwierającą nowy budynek w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. W budynku tym znajdują się nowoczesne oddziały: neonatologiczny, położniczy, ginekologiczny oraz blok operacyjny.
Całość inwestycji wynosiła ponad 21 milionów zł, 10 milionów pochodziło z RPO, natomiast pozostałe środki zabezpieczone zostały w budżecie powiatu oraz z kredytu zaciągniętego przez Centrum Opieki Medycznej.
Poprzednie wiadomości:
Pulsacyjne światła
Na Skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Lubelską znajdująca się tam sygnalizacja świetlna od lat nie działa tak jak powinna.
Mieszkańcy twierdzą, że zarówno na skrzyżowaniu jak i na pobliskim przejściu dla pieszych sygnalizacja powinna być włączona.
Zalewane posesje na ul. Kruhel Pełkiński
Opady deszczu zamieniają jeden z odcinków ulicy Kruhl Pełkiński w rwący strumień. Woda płynie przez jedną z posesji, przez drogę wprost na posesję znajdującą się naprzeciwko.
IV Bieg Czterolistnej Koniczynki
W Muninie 22 lipca już po raz czwarty odbył się Bieg Czterolistnej Koniczynki. Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Munina oraz Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”.
Briefing prasowy PSL
22 lipca odbył się IV Bieg Czterolistnej Koniczynki. Gościem biegu był prezes PSL Władysław Kosiniak- Kamysz.
Zwyciężyli po raz drugi
Zespół FELICE GUITAR QUARTET już po raz drugi zajął pierwsze miejsce podczas prestiżowego międzynarodowego konkursu gitarowego organizowanego w Stanach Zjednoczonych.
Komentarze: