7 sierpnia 2018

POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEGO 26-LETNIEGO MIESZKAŃCA JAROSŁAWIA

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków od godzin nocnych poszukuje 26-letniego Dawida Więcek, mieszkańca Jarosławia. Wczoraj wieczorem rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Zaginiony po raz ostatni widziany był na terenie Jarosławia rano, 6 sierpnia 2018 roku. Od tamtej pory, mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci po odebranym zgłoszeniu o zaginięciu, w trybie alarmowym rozpoczęli poszukiwania. W działaniach bierze udział kilkudziesięciu policjantów i strażaków, którzy przy poszukiwaniach wykorzystują m. in. łodzie, sprawdzając rzekę San. Wykorzystano również psa tropiącego. Funkcjonariusze sprawdzają potencjalne miejsca, w których może znajdować się zaginiony.

Rysopis: 
Wzrost ok. 185 cm, waga 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy niebieskie, uzębienie pełne.

Ubiór:
Spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze moro.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy  kierować do Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu przy ul. Poniatowskiego 50, osobiście lub telefonicznie na numer dyżurnego 16 6240310, 16 6240311.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

30 lipca 2018

Kolizja przy ul. Podzamcze

W poniedziałek 30 lipca w godzinach popołudniowych przy ulicy Podzamcze w Jarosławiu doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Z powodu kolizji ruch na skrzyżowaniu ulic Panieńska, Podzamcze, Rybacka i Podgórze został wstrzymany.

zobacz materiał »
11 lipca 2018

Zderzenie na ul. Grunwaldzkiej w Jarosławiu

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło 11 lipca na ulicy Grunwaldzkiej.

zobacz materiał »
6 lipca 2018

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu Chrobrego i Siemieńskiego

Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu ulicy B. Chrobrego z ul. Siemieńskiego. Do zdarzenia doszło w piątek 6 lipca. Samochód osobowy zderzył się z busem. 

zobacz materiał »
27 czerwca 2018

Pechowa ulica Chrobrego

27 czerwca doszło do kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Siemieńskiego z ulicą Bolesław Chrobrego. 

zobacz materiał »
22 listopada 2017

Tragiczne potrącenie pieszej

 Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek kierujący skodą octavią potrącił przechodząca przez przejście kobietę. Piesza zmarła w szpitalu.

zobacz materiał »