24 sierpnia 2018

POSZUKIWANY 37-LATEK ZATRZYMANY W WIELKIEJ BRYTANII

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukiwali 37-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu. Sąd Okręgowy w Przemyślu wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania, a następnie Czerwoną Notę.

Mężczyzna poszukiwany był od 2 lat, za przestępstwo uszkodzenia ciała. Z informacji jakie posiadali policjanci wynikało, że 37-latek przebywa poza granicami naszego kraju, najprawdopodobniej na terenie Wielkiej Brytanii. Tę sprawę przejęli funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policjanci współpracowali z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji z komendy głównej, Interpolem, powiadomiono także EUROPOL.  

Dzięki międzynarodowej współpracy służb, w niedzielę, w hrabstwie Kent, brytyjscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 37-latka. Na chwilę obecną trwa proces ekstradycji.

Źródło:

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

21 sierpnia 2018

Kolizja przy ul. Krakowskiej. Ciągnik z dwiema przyczepami wjechał w żywopłot

Po godzinie 8:00 we wtorek 21 sierpnia, przy skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z ulicą Szczytniańską doszło do zdarzenia drogowego. Ciągnik wiozący dwie przyczepy ze zbożem wjechał w żywopłot rosnący przy jeden z posesji. 

zobacz materiał »
13 sierpnia 2018

Niewybuch w Szówsku

Jarosławscy policjanci zabezpieczyli miejsce odnalezienia niewybuchu. Podczas prac ziemnych w Szówsku zauważono skorodowany pocisk artyleryjski. Policjanci przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne i powiadomili saperów. Saperzy usunęli niewybuch.

zobacz materiał »
7 sierpnia 2018

POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEGO 26-LETNIEGO MIESZKAŃCA JAROSŁAWIA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 26-letniego mieszkańca Jarosławia.

zobacz materiał »
30 lipca 2018

Kolizja przy ul. Podzamcze

W poniedziałek 30 lipca w godzinach popołudniowych przy ulicy Podzamcze w Jarosławiu doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Z powodu kolizji ruch na skrzyżowaniu ulic Panieńska, Podzamcze, Rybacka i Podgórze został wstrzymany.

zobacz materiał »
11 lipca 2018

Zderzenie na ul. Grunwaldzkiej w Jarosławiu

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji drogowej, do której doszło 11 lipca na ulicy Grunwaldzkiej.

zobacz materiał »