25 lutego 2014

Bądźmy Solidarni z Ukrainą

W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie informuję, że z dniem 24 lutego br. w moim biurze poselskim będzie prowadzona akcja pomocowa na rzecz Ukrainy. Po licznych konsultacjach ustalona została lista najbardziej potrzebnych na tę chwilę przedmiotów. Są to:

  • bandaże, gazy, plastry,
  • środki przeciwbólowe,
  • strzykawki z igłami jednorazowymi,
  • koce termiczne,
  • koce zwykłe.

Przedmioty te od dnia dzisiejszego mogą być przynoszone do biura poselskiego w Jarosławiu przy ul. Rynek 26 (tel. 16 623 02 09).

O dostarczonych przedmiotach na bieżąco będziemy  informować koordynatorów akcji w biurach regionalnych oraz przekazywać zgromadzone produkty.

 Akcję pomocową można również wspierać środkami finansowymi.

Każdy obywatel Rzeczpospolitej Polskiej może dokonać na rachunek bankowy ze swojego konta osobistego przelewu darowizny z przeznaczeniem na cele charytatywne. Szczegółowych informacji odnośnie dokonania przelewu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, udzielają pracownicy mojego biura.

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych sąsiadów zza wschodniej granic.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

11 lutego 2014

Jarosław i Svidnik partnerami

Wspieranie rozwoju współpracy transgranicznej w wybranych kilkunastu dziedzinach oraz wspólne działania w zakresie wymiany doświadczeń dotyczących funkcjonowania społeczności obu samorządów, to główne postanowienia oficjalnej umowy partnerskiej podpisanej 7 lutego br. na Słowacji przez burmistrza Jarosławia Andrzeja Wyczawskiego oraz primatora Svidnika Jána Holodňáka.

zobacz materiał »
6 lutego 2014

Konferencja Prasowa Burmistrza Miasta

6-go lutego odbyła się konferencja prasowa burmistrza miasta Jarosławia związana z ważnymi sprawami bieżącymi. 
zobacz materiał »
5 lutego 2014

WEZWANIE POSŁA MIECZYSŁAWA GOLBY SKIEROWANE DO WŁADZ PiS

WEZWANIE POSŁA MIECZYSŁAWA GOLBYSKIEROWANE DO WŁADZ PiS BY NIE WYSTAWIAŁY W WYBORACH DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO PANA TOMASZA PORĘBĘ

zobacz materiał »
31 stycznia 2014

List Posła Mieczysława Golby

List Posła Mieczysława Golby, skierowany do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w sprawie wypowiedzi szefa nacjonalistów ukraińskich Tiahnyboka, zwolennika politycznego totalitaryzmu i ludobójstwa. Wyznawcy kultu Stepana Bandery. Ruchu, który otwarcie pochwala zbrodnie dokonane na Polakach na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Ruchu, który nie ukrywa roszczeń terytorialnych wobec Polski.

zobacz materiał »
26 stycznia 2014

Beata Kempa o "gender"

"To rzeczywiście jest taka ideologia jak marksizm, jak leninizm, jak nazizm"

zobacz materiał »