30 października 2018

Przygotowanie do sezonu

W dniu 20 października, w Sali krakowskiej Wisły, odbyła się druga edycja ligi kickboxingu Wisła Fighting League. Zawody zgromadziły zawodników z kilku województw.

Odbyło się 30 pojedynków w formule K-1.

KSW Sokół Jarosław reprezentowało 6 zawodników – Jakub Ogryzek (-63,5kg), Michał Nowakowski (-81kg), Paulina Rusin (-56kg), Aleksandra Zalewska (-47kg, junior), Mateusz Frankiewicz (-57kg, junior) oraz Igor Bronowski (-52kg, kadet).

Niestety Ola nie mogła się zaprezentować ze względu na brak przeciwniczki. Natomiast pozostali spisali się dość dobrze, biorąc pod uwagę okres przygotowawczy, w którym się znajdują.

Jakub Ogryzek jako jedyny zdecydowanie wygrał, z kolei Michał Nowakowski, po bardzo zaciętym boju, usłyszał werdykt remisowy. Podobnie Igor Bronowski, który pierwszy raz walczył na ringu w twardej formule ze starszym przeciwnikiem z Ukrainy.
Przegrane w walkach zanotowali Paulina Rusin i Mateusz Frankiewicz, ale należy to uznać za znakomite doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Już za miesiąc kolejny test przed ścisłym sezonem startowym, a mianowicie Nitus Euroliga K-1 w Czudcu. Liczymy na dobre walki.

Tekst i zdjęcia:

Jacek Bronowski

KSW „SOKÓŁ” Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

7 października 2018

Jesienny turniej badmintona

18 zawodniczek i 32 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju badmintona z cuklu Grand Prix Zarzecze 2018. W Jesiennym turnieju, który odbył się 7 października rozegrano 130 spotkań podzielonych na pięć kategorii.

zobacz materiał »
4 września 2018

Zawalczyć o pas

Maciek Krzyżanowski to jarosławski zawodnik kickboxingu, który ma na koncie liczne sukcesy.

zobacz materiał »
26 maja 2018

Retransmisja MMA - „Bitwę o San”

Retransisja Gali MM, która odbyłą się 26 maja, gdzie spotkali się zawodnicy z Podkarpacia i Śląska, aby stoczyć „Bitwę o San”.

zobacz materiał »
28 października 2017

III Gala MMA Carpathian Warriors – Powrót Wojowników Krosno 2017

III Gala Carpathian Warriors – Powrót Wojowników, która miała miejsce się 28 października w Krośnie! Spośród trzynastu walk, które odbyły się tego wieczoru, trzy z nich były walkami zawodowy.

zobacz materiał »
31 października 2017

Zwycięstwo lokalnego zawodnika MMA

Tomasz Kolcun doskonale znany jarosławskim kibicom jako „Szajba” zwyciężył walkę na Gali MMA Carpathian Warriors w Krośnie.

zobacz materiał »