9 listopada 2018

Kibice Przeworskiego Orła wyremontowali świetlicę szpitalną dla dzieci

Z inicjatywy kibiców klubu „Orzeł” Przeworsk, w ramach działań charytatywnych zakończył się remont świetlicy dziecięcej w szpitalu w Przeworsku.
Od wielu lat kibice odwiedzają dzieci w czerwcu oraz w grudniu, natomiast w tym roku pragnęli dodatkowo urozmaicić swoją działalność organizując ponadprogramową inicjatywę.

Akcja "Pokoloruj Dzieciom Świat" rozpoczęła się jesienią bieżącego roku i na jej wkład kibice przeznaczyli sumę 3300 złotych uzbieraną poprzez społeczną zbiórkę na portalu "zrzutka.pl".
W ramach działań udało się przekazać do użytku pokolorowaną pięknie świetlicę dziecięcą, w następnym tygodniu kibice planują odwiedziny w szpitalu z zakupionym asortymentem dla najmłodszych.

- Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim kibicom w Przeworsku, grupie Emigracja Orzeł Przeworsk oraz ludziom dobrego serca za wszelkie wpłaty. Dziękujemy również Panu Adamowi Mikłasz za wykonanie i pomoc – mówią kibice

Tekst i zdjęcia: 

Michał Horbaczek 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

7 listopada 2018

Jarosławski Hołd

Uczniowie ZSTIO postanowili nakręcić film pn. „Jarosławski Hołd”. Film realizowany jest w ramach konkursu Zabytkomania 2018, z tej okazji na płycie jarosławskiego rynku w środę 7 listopada kręcone były ostatnie ujęcia.

zobacz materiał »
1 listopada 2018

Tradycja dnia Wszystkich Świętych

1 listopada idziemy na cmentarz, aby zapalić znicz na grobie naszych bliskich.

Tradycja dnia Wszystkich Świętych związana jest zarówno z naszą kulturą chrześcijańską, ale ma również w sobie dozę dziedzictwa wierzeń pogańskich.

zobacz materiał »
26 października 2018

Uroczysty Jubileusz

Szkoła Podstawowa im. bł. Michała Czartoryskiego uroczyście obchodziła jubileusz 140-lecia.

zobacz materiał »
28 października 2018

Pomaganie przez trenowanie

„Aktywna niedziela” pod takim hasłem odbył się charytatywny trening kickboxingu podczas którego zbierano fundusze na leczenie i rehabilitację Iwony Blok z Sośnicy.

zobacz materiał »
18 października 2018

Jubileusz 20-lecia PWSTE

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna w Jarosławiu 18 października obchodziła uroczysty jubileusz 20 lecia istnienia.

zobacz materiał »