27 listopada 2018

Nitus Euroliga w kickboxingu K-1

Klub Husarz Czudec był organizatorem kolejnej edycji ligi kickboxingu, w formule K-1. Zawody odbyły się 24.11 i zgromadziły kilkanaście klubów w okręgu. W sumie odbyło się 37 pojedynków. Są to świetne zawody, które doskonale kształtują obycie ringowe zawodników. Klub Sokół Jarosław tym razem reprezentowało 10 zawodników: Katarzyna Świzdor (-60kg), Paulina Rusin (-56kg), Aleksandra Zalewska (-52kg), Paweł Chomik (+94kg), Szymon Stachnio (-86kg), Michał Nowakowski (-75kg), Jakub Ogryzek (-63,5kg), Jakub Konieczny (-63,5kg), Bartosz Paul (-67kg) i Mateusz Frankiewicz (-60kg). W większości są to młodzi stażem adepci, którzy rozpoczynają przygodę ze sportami walki. Zawodnicy KSW Sokół Jarosław wygrali 4 pojedynki, 5 przegrali i jeden z zawodników nie mógł walczyć ze względu na brak rywala. Najlepszą dyspozycję zanotował Jakub Ogryzek, który nie dość, że wygrał, ale również uzyskał miano najlepszego zawodnika tej edycji Ligi. Równie dobrze wypadli Jakub Konieczny, Kasia Świzdor oraz Bartosz Paul, który wykazał się niebywałym sercem do walki. Pozostali zawodnicy zebrali cenne doświadczenie, którego nigdy nie jest za mało.

Tekst i zdjęcia 

Jacek Bronowski 

KSW Sokół Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

14 listopada 2018

SPR JKS pokonuje MKS San

Już po raz drugi SPR JKS Jarosław pokonał w meczu derbowym TS MKS San Jarosław.

zobacz materiał »
30 października 2018

Przygotowanie do sezonu

W dniu 20 października, w Sali krakowskiej Wisły, odbyła się druga edycja ligi kickboxingu Wisła Fighting League. Zawody zgromadziły zawodników z kilku województw.

Odbyło się 30 pojedynków w formule K-1.

zobacz materiał »
7 października 2018

Jesienny turniej badmintona

18 zawodniczek i 32 zawodników wzięło udział w trzecim turnieju badmintona z cuklu Grand Prix Zarzecze 2018. W Jesiennym turnieju, który odbył się 7 października rozegrano 130 spotkań podzielonych na pięć kategorii.

zobacz materiał »
4 września 2018

Zawalczyć o pas

Maciek Krzyżanowski to jarosławski zawodnik kickboxingu, który ma na koncie liczne sukcesy.

zobacz materiał »
26 maja 2018

Retransmisja MMA - „Bitwę o San”

Retransisja Gali MM, która odbyłą się 26 maja, gdzie spotkali się zawodnicy z Podkarpacia i Śląska, aby stoczyć „Bitwę o San”.

zobacz materiał »