8 lutego 2019

W piątek będzie ciepło i deszczowo

W piątek będzie pochmurno, chociaż miejscami możliwe są przejaśnienia i rozpogodzenia. Na krańcach wschodnich i Pomorzu może popadać niewielki deszcz.  Sobota w całym kraju upłynie pod znakiem zachmurzenia i przelotnego deszczu. Termometry pokażą od 3 st. C na Podlasiu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h.

Niedziela też zapowiada się pochmurno i niewielkim deszczem. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami jego prędkość wyniesie w porywach do 50-70 km/h.

źródło: TVN Meteo

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

1 lutego 2019

Piątek dość pogodny. W kolejnych dniach nadejdzie ocieplenie

Polska. Piątek będzie dość pogodny. Przelotne opady deszczu spodziewane są na Suwalszczyźnie oraz na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.

zobacz materiał »
4 stycznia 2019

Na koniec weekendu wiatr zelżeje, ale przybędzie śniegu

Piątek przyniesie na ogół nieprzyjemną aurę. Wystąpią przelotne opady śniegu, od Pomorza przechodzące w deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Rzeszowszczyźnie, przez zero stopni na Dolnym Śląsku, do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej.

zobacz materiał »
11 grudnia 2018

We wtorek w wielu miejscach poprószy śnieg

Wtorek w całym kraju będzie pochmurny. Na zachodzie pojawią się opady deszczu ze śniegiem i deszczu, a na pozostałym obszarze śniegu.

zobacz materiał »
5 grudnia 2018

Środa słoneczna niemal w całym kraju. W kolejnych dniach opady

W środę pogoda będzie słoneczna, choć na początku dnia w regionach północno-wschodnich może pojawić się przelotny deszcz. Będzie dosyć mocno wiało, wiatr w porywach może osiągać nawet 60 km/h

zobacz materiał »
16 listopada 2018

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni

Robi się coraz chłodniej, w kolejnych dniach możemy spodziewać się przelotnych opadów śniegu. 

zobacz materiał »