4 marca 2014

Wspomóż "Pierwszy krok- w chmurach"

"Mamy szansę na zdobycie potrzebnych środków do realizacji naszych marzeń o których poniżej, uczestnicząc w konkursie Fundacji Aviva "To dla mnie ważne". 
By przejść do dalszego etapu potrzebujemy głosów internautów oddanych na nasz projekt na stronie http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,682,pierwszy-krok-w-chmurach.html " 
Chcemy stworzyć niezwykłe miejsce dla realizacji pasji artystycznych niepełnosprawnych uczniów, ich rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu z klasami integracyjnymi oraz rodziców.
Do tego celu musimy zaadaptować pomieszczenia na poddaszu szkoły, w której uczą się nasze pociechy, zaaranżować je odpowiednio oraz  wyposażyć.
Pragniemy by było to miejsce ciepłe, przyjazne młodym artystom. Chcemy stworzyć enklawę, gdzie dzieci i ich rodzice zrobią pierwszy krok – w chmurach – do wspólnego odkrywania swoich pasji i realizacji marzeń.
                 
 Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu internetowym!
Wystarczy wejść na stronę http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,682,pierwszy-krok-w-chmurach.html
Pozdrawiam i bardzo prosze o Pomoc. 
Anna Korczewska dyrektor szkoły.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

27 marca 2014

Finał Konkursu WT szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 27 luty w ZSTiO odbył się finał XIII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej "Odważ się być mądrym" organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie "Nauka i Rozwoj", na uwagę zasługuje również głowny sponsor i mecenas KWT fundacja "Twoja szansa" dzięki której laureaci mogą cieszyć się ze wspaniałych nagród.

zobacz materiał »
27 lutego 2014

Konkurs Kulinarny "BELFER W GARACH"

 27 lutego w pracowni gastronomicznej został zorganizowany niecodzienny konkurs pt. "Belfer w garach". To przedsięwzięcie jest jednym z wielu w tegorocznym programie "Trzymaj formę".

zobacz materiał »
24 lutego 2014

Serwis Szkolny wydanie 2

Tygodniowy Serwis Szkolny wydanie 2

zobacz materiał »
19 lutego 2014

Oddanie do użytku Windy i Siłowni w LO im. M.Kopernika

W dzisiejszych czasach świat stara się zatrzeć granice między osobami niepełnosprawnymi ruchowo, a pełnosprawnymi. Specjalne miejsca parkingowe, wózki elektryczne, podjazdy, windy czy platformy – te wszystkie udogodnienia coraz częściej pojawiają się w budynkach publicznych. Mimo wszystko wiele pozostaje jeszcze do zrobienia. Dlatego tak ważne jest przystosowanie szkoły dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

zobacz materiał »
18 lutego 2014

Konkurs kulinarny "Sposoby na podroby"

  Kilkuletnią tradycją szkoły jest organizacja w okresie zimowym międzyszkolnych zawodów kulinarnych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych. Tegoroczna VII edycja konkursu odbyła się 18 lutego 2014 roku pod hasłem "Sposoby na podroby". Do kulinarnych zawodów przystąpili uczniowie z 6 szkół reprezentujących klasy drugie i trzecie Technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz Technikum żywienia i gospodarstwa domowego.

zobacz materiał »