12 kwietnia 2019

24-LATEK Z POLICYJNYM DOZOREM I ZAKAZEM OPUSZCZANIA KRAJU

We wtorek, około godz. 20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, otrzymał informację o pożarze stodoły w Szówsku. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Posterunku Policji w Wiązownicy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na podstawie uzyskanych informacji ustalili, że pożar mógł być celowym działaniem. Na miejscu zatrzymali mężczyznę, który prawdopodobnie miał związek z tym zdarzeniem. Powstałe straty oszacowano na 2 tysiące złotych. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia. Prokurator zastosował wobec 24-latka dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Źródło:

KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

12 kwietnia 2019

NA ŻYWO: SMAP Dukla 2019

Już dziś w Dukli rozpoczynamy Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej.  

zobacz materiał »
12 kwietnia 2019

Nowy most w Michałówce

Nowy most w Michałowce

zobacz materiał »
2 kwietnia 2019

Międzynarodowe spotkania z przedsiębiorczością

Przez siedem dni, od 27 marca do 2 kwietnia w gminach Tryńcza i Leżajsk gościli delegaci z Serbii i Chorwacji. Ich wizyta związana była z poznaniem funkcjonowania ekonomii społecznej.

zobacz materiał »
2 kwietnia 2019

Delegacja z Serbii i Chorwacji w Leżajsku

Delegacja z Serbii i Chorwacji gościła w gminie Leżajsk. Przez siedem dni, od 27 marca do 2 kwietnia Serbowie i Chorwaci poznawali zagadnienia związane z funkcjonowaniem ekonomii społecznej.

zobacz materiał »
2 kwietnia 2019

Delegacja z Serbii w Tryńczy

Delegacja z Serbii gościła w Tryńczy. Przez siedem dni, od 27 marca do 2 kwietnia Serbowie poznawali zagadnienia związane z funkcjonowaniem ekonomii społecznej.

zobacz materiał »