26 kwietnia 2019

Zmiana organizacji ruchu na rynku

W dniach 26 kwietnia-11 maja nastąpi zmiana organizacji ruchu na Rynku, ul. Grodzkiej i pl. Św. Michała. Utrudnienia są związane z następującymi wydarzeniami kulturalnymi, akcjami oraz uroczystościami patriotycznym organizowanymi na rynku:
                    
3 maja, podczas obchodów Swięta Konstytucji 3 Maja, w godz. 12.00-13.30 zamknięty będzie też fragment ulicy 3 Maja (od skrzyżowania z ul. Tarnowskiego do skrzyżowania z ul. Poniatowskiego), część ul. Przemyskiej oraz ul. Gottfrieda. Prosimy o wyrozumiałość, zaplanowanie dostaw towarów w innych dniach oraz pozostawienie samochodów na parkingach poza terenem rynku i miejscami, gdzie będą obowiązywały zakazy wjazdu i parkowania

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do udziału w wydarzeniach.

Informacje: Straż Miejska nr tel. 986.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

26 kwietnia 2019

Piękno polskiej muzyki

Najpiękniejsze utwory muzyki polskiej przez dwa dni rozbrzmiewały w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu.

zobacz materiał »
26 kwietnia 2019

Przeszłość i teraźniejszość

25 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zarzeczu odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Historycznego pn. „Polska moja Ojczyzna – przeszłość i teraźniejszość”.

zobacz materiał »
26 kwietnia 2019

NA ŻYWO: VI Sesja Rady Powiatu Przeworskiego

VI Sesja Rady Powiatu Przeworskiego

zobacz materiał »
25 kwietnia 2019

Święto 21 Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej

Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej im. gen. dyw. Józefa Ludwika Zająca w Jarosławiu obchodził swoje święto. Główne uroczystości odbyły się na placu przy PWSTE, w czwartek 25 kwietnia. 

zobacz materiał »
25 kwietnia 2019

W czwartek burze na północy i wschodzie.

W czwartek na wschodzie i północy kraju pojawią się przelotne opady deszczu i burze. 

zobacz materiał »