6 maja 2019

Puchar Polski w kickboxingu

Podczas majówki, 3 i 4 maja w Sieprawiu, odbyły się Mistrzostwa Małopolski juniorów i seniorów oraz Puchar Polski kadetów w kickboxingu w formule light contact. Do rywalizacji zgłosiło się blisko 150 zawodników i zawodniczek. KSW Sokół Jarosław reprezentowali: Aleksandra Zalewska (-50kg, junior), Mateusz Frankiewicz (-63kg, junior), Igor Bronowski (+48kg, kadet młodszy) oraz Szymon Szegda (-69kg, kadet starszy). Po zaciętej rywalizacji nasi wszyscy zawodnicy stanęli na podium. W Pucharze Polski kadetów tryumfowali Igor Bronowski i Szymon Szegda. Natomiast w Mistrzostwach Małopolski juniorów i seniorów Ola Zalwska zdobyła srebrny medal, a Mateusz Frankiewicz brązowy. Był to kolejny dobry występ młodych podopiecznych trenerów Jacka Bronowskiego i Ireneusza Szegdy.

tekst i zdjęcia 

KSP "Sokół" Jarosław 

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

6 maja 2019

KOLPING Z BRĄZEM LOTTO SUPERLIGI!

Tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC Jarosław wywalczyli brązowy medal LOTTO Superligi! Dla podopiecznych menedżera Kamila Dziukiewicza to już szósty medal Drużynowych Mistrzostw Polski w zaledwie 21-letniej historii klubu!

zobacz materiał »
27 kwietnia 2019

Ocalić od zapomnienia

27 kwietnia przed Szkoła Podstawową im. Lecha Kaczyńskiego w Chłopicach zasadzono dwa dęby pamięci.

zobacz materiał »
28 kwietnia 2019

Pamiętamy

Co roku w Wiązownicy obchodzone są uroczystości związane z tragicznymi wydarzeniami z 17 kwietnia 1945. 74 lata temu OUN UPA napadło na wieś Wiązownica i wymordowało około 100 mieszkańców.

zobacz materiał »
28 kwietnia 2019

MOK w Radymnie już otwarty

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie ponownie oddano do dyspozycji mieszkańcom.

zobacz materiał »
28 kwietnia 2019

Sukces dzięki współpracy

28 kwietnia w Birczy odbył się Piknik z Ekonomią Społeczną. Przedstawiciele Gmin Leżajsk i Tryńcza opowiadali o tym jak współpraca z Caritas Archidiecezji Przemyskiej pozwoliła na aktywizację osób bezrobotnych z terenu gmin.

zobacz materiał »