4 marca 2014

VI Akcja Krwiodawstwa

4 marca w ZSSChiO w Jarosławiu odbyła się VI już akcja krwiodawstwa. Zgromadziła ona tłumy chętnych do oddania tego najcenniejszego leku. Ekipa z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Rzeszowa przedłużyła nawet godziny poboru krwi ze względu na ilość krwiodawców. We wtorkowej akcji wzięli udział przede wszystkim uczniowie „Spożywczaka” ale też honorowi dawcy krwi z Jarosławia, młodzież z Zespołu Szkół Drogowych i Licealnych, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, grupa studentów z Państwowej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Jarosławiu, a nawet grupa strażaków z OSP w Morawsku. Wszystkich dobrym słowem wspierał Wiceprezes Zarządu Rejonowego PCK w Jarosławiu pan Zdzisław Wójcik. Akcję przygotowała opiekunka koła Honorowych Dawców Krwi "Kropelka" przy ZSSChiO -  Agnieszka Hrycewicz.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 marca 2014

Wspomóż "Pierwszy krok- w chmurach"

"Mamy szansę na zdobycie potrzebnych środków do realizacji naszych marzeń o których poniżej, uczestnicząc w konkursie Fundacji Aviva "To dla mnie ważne". 
zobacz materiał »
27 marca 2014

Finał Konkursu WT szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 27 luty w ZSTiO odbył się finał XIII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej "Odważ się być mądrym" organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie "Nauka i Rozwoj", na uwagę zasługuje również głowny sponsor i mecenas KWT fundacja "Twoja szansa" dzięki której laureaci mogą cieszyć się ze wspaniałych nagród.

zobacz materiał »
27 lutego 2014

Konkurs Kulinarny "BELFER W GARACH"

 27 lutego w pracowni gastronomicznej został zorganizowany niecodzienny konkurs pt. "Belfer w garach". To przedsięwzięcie jest jednym z wielu w tegorocznym programie "Trzymaj formę".

zobacz materiał »
24 lutego 2014

Serwis Szkolny wydanie 2

Tygodniowy Serwis Szkolny wydanie 2

zobacz materiał »
19 lutego 2014

Oddanie do użytku Windy i Siłowni w LO im. M.Kopernika

W dzisiejszych czasach świat stara się zatrzeć granice między osobami niepełnosprawnymi ruchowo, a pełnosprawnymi. Specjalne miejsca parkingowe, wózki elektryczne, podjazdy, windy czy platformy – te wszystkie udogodnienia coraz częściej pojawiają się w budynkach publicznych. Mimo wszystko wiele pozostaje jeszcze do zrobienia. Dlatego tak ważne jest przystosowanie szkoły dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

zobacz materiał »