16 czerwca 2019

Opowieści wąskotorowe - Przeworsk

MOK w Dynowie oraz domy kultury usytuowane w miejscowościach na trasie kolejki wąskotorowej Przeworsk – Dynów zamierzają w od 15 czerwca do 9 listopada 2019 r. przygotować atrakcyjny program edukacji kulturalnej z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Czas na Przeworsk!

Film zrealizowano w ramach projektu "Opowieści wąskotorowe dla Niepodległej" 
 
Więcej informacji: www.waskotorowa.idynow.pl

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

15 czerwca 2019

Opowieści wąskotorowe - Urzejowice

Pierwsza stacja Urzejowice! 

zobacz materiał »
18 czerwca 2019

NA ŻYWO: VII Sesja Rady Powiatu Przeworskiego

VII Sesja Rady Powiatu Przeworskiego

zobacz materiał »
17 czerwca 2019

Pamięci ofiar obozów koncentracyjnych

14 czerwca przypada Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. Jest on upamiętnieniem rocznicy pierwszego transportu 728 Polaków do Konzentrationlagier (KL) Auschwitz. 

zobacz materiał »
13 czerwca 2019

Bezpieczna droga do szkoły

Uczniowie klas III jarosławskich szkół podstawowych w czwartek 13 czerwca poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

zobacz materiał »
13 czerwca 2019

Akcja odkomarzania w Jarosławiu

Po majowych, intensywnych opadach deszczu pojawiło się wyjątkowo dużo komarów. Obecnie owady są tak bardzo uciążliwe, że w odpowiedzi na liczne sygnały mieszkańców Burmistrz Miasta Jarosławia zdecydował się na przeprowadzenie akcji odkomarzania i odkleszczania w mieście. Zabieg zostanie przeprowadzony jutro (14 czerwca) od godz. 18.00 do późnych godzin nocnych i obejmie: 10 placów zabaw, nad którymi nadzór pełni Miasto, wybieg dla psów przy Alei Szczepańskiego oraz dwa parki miejskie. Prosimy o dostosowanie się do komunikatów Jarosławskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp z o.o.

zobacz materiał »