4 lipca 2019

AQUA FITNESS na basenie!

Dla wszystkich, którzy szukają sposobu na poprawę samopoczucia oraz kondycji fizycznej w czasie wakacji, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu przygotował dodatkową ofertę na krytej pływalni – AQUA FITNESS!

Zajęcia odbywać się będą już od 8 lipca na krytej pływalni MOSiR, w poniedziałki, środy (godz. 20.00) i soboty (godz.19.00). W wodnych ćwiczeniach uczestniczyć mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni, więc to doskonały pomysł na wspólne i aktywne spędzenie czasu. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać - w ramach wejściówki na basen, każdy będzie mógł wziąć w nich udział!

- Trening w wodzie zapobiega występowaniu stresów, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję, ponieważ jest efektywny, a przy tym bezpieczny. Uczestnicy zyskają świetne samopoczucie, zgrabne ciało, mocne i elastyczne mięśnie, usprawnią serce i płuca, poprawią koordynację nerwowo-mięśniową, wytrenują prawidłową postawę, unikną kontuzji, przetrenowania, przemęczenia - mówi instruktorka Monika Szczerek, która będzie prowadzić wakacyjne zajęcia Aqua Fitness.

Tekst: Renata Pęcak

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 lipca 2019

Opowieści wąskotorowe - Jawornik Polski

Gmina Jawornik Polski i Gminny Ośrodek Kultury w Jaworniku Polskim będąc partnerami „Opowieści Wąskotorowych” przygotowali w dniu 29 czerwca na stacji w Jaworniku Polskim, przystanek dla Niepodległej.

zobacz materiał »
4 lipca 2019

Ponad 400 osób na „Ulicy zdrowia”

Badania słuchu, stóp, ciśnienia tętniczego krwi, prawidłowego poziomu glukozy – to zakres bezpłatnych badań jakie można było wykonać dzisiaj (2 lipca) w ramach akcji „Ulica zdrowia”. 

zobacz materiał »
29 czerwca 2019

V zlot Motorbike

V zlot Stowarzyszenia Motocyklowego Motorbike Jarosław miał miejsce 29 czerwca. 

zobacz materiał »
28 czerwca 2019

Honorowe obywatelstwo i Święto Miasta i Gminy

28 czerwca podczas uroczystej sesji Miastaa i Gminy Kańczuga nadano tytuł Honorowego Obywatela. 

zobacz materiał »
30 czerwca 2019

Dni Jarosławia 2019

Michał Szpak i Agnieszka Chylińska, to gwiazdy tegorocznych dni Jarosławia, które odbyły się 29 i 30 czerwca.

zobacz materiał »