25 lipca 2019

Trwają poszukiwania

Po godz. 7:00 w środę 24 lipca, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że nad rzeką San dziewczyna wskoczyła do wody i jej nie widać. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe. Jak ustalili funkcjonariusze, 20-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego spędzała czas wolny nad rzeką z dwójką znajomych. W pewnym momencie kobieta weszła do wody, zaczęła płynąć jednak po chwili zniknęła pod powierzchnią. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 20-latki.

W poszukiwaniach kobiety biorą udział policjanci, straż pożarna oraz specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z Przemyśla, wyposażona w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki.

Źródło KPP Jarosław

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

25 lipca 2019

Komendant Henryk Moskwa generałem

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Henryk Moskwa odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy nominację generalską. Uroczystość mianowania na stopień nadinspektora Policji odbyła się podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie.

zobacz materiał »
25 lipca 2019

Jedyny taki „Klub Absolwentów”

„Klub Absolwentów” to oryginalna jarosławska propozycja spędzania wolnego czasu przez osoby z niepełnosprawnościami, które były uczestnikami miejscowego warsztatu terapii zajęciowej.

zobacz materiał »
21 lipca 2019

Dni Sieniawy 2019

Mimo deszczu tegoroczne Dni Sieniawy były niezwykle udane! 

zobacz materiał »
23 lipca 2019

Wtorek bez opadów tylko na zachodzie.

We wtorek na zachodzie kraju nie będzie padać. Na pozostałym obszarze pojawią się przelotne opady deszczu do 5 mm. 

zobacz materiał »
22 lipca 2019

Bliżej ludzi

Od długiego czasu wiadomo już, że interesuje nas szybki, łatwy przekaz informacji, najlepiej dostępny w jednym miejscu. Taką możliwość dają nam portale społecznościowe, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z interesującymi nas nowinkami dowolnej dziedziny, mamy łatwiejszy kontakt ze znajomymi czy wyszukujemy informacji z naszego najbliższego otoczenia.

zobacz materiał »