12 marca 2014

Już dziś "Starcie niepokonanych medalistów"

Ten mecz to hit całej rundy rewanżowej, spokojnie mogący kandydować do miana "przedwczesnego finału" superligi. Podopieczni Kamila Dziukiewicza są w tym sezonie niepokonani przed własną publicznością. Z siedmiu wygranych meczów aż pięć zakończyło się wynikiem 3:0. Bezbłędnym bilansem na wyjazdach mogą pochwalić się gracze Olimpii-Unii, którzy triumfowali sześć razy.
W tej chwili jarosławianie zajmują w ligowej tabeli drugą lokatę z dorobkiem 31 punktów po 13 meczach. Dwa "oczka" mniej i jedno spotkanie mniej ma rozegrane drużyna Piotra Szafranka. Jeśli obu ekipom do końca sezonu zasadniczego uda się zdobywać "trójki", co wiąże się m.in. z wygraną z liderem z Grodziska Mazowieckiego, środowa konfrontacja przesądzi o pierwszym miejscu w tabeli. Aktorami środowego spotkania będą największe nazwiska Wschodzący Białystok Superligi. Na punkty dla Kolpinga największą szansę mają mistrz Europy w deblu Wang Zeng Yi i Jewgienij Szczetinin, a o sukces dla gości będą chcieli zadbać głównie mistrz paraolimpijski Patryk Chojnowski i Huang Sheng-Sheng. Oba zespoły praktycznie mają już zapewniony awans do strefy medalowej. Zaciętej gry jednak nie zabraknie, bowiem wyższe miejsce po rundzie zasadniczej daje przywilej większej liczby gier we własnej hali w play-off. Czwarta w historii jarosławsko-grudziądzka konfrontacja rozpocznie się o 18.30, a jej bezpośrednia transmisja na TwojaTV

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

9 marca 2014

Tygodniowy serwis informacyjny wydanie 18

Tygodniowy serwis informacyjny wydanie 18

zobacz materiał »
6 marca 2014

Przekazanie nowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych

W dniu 6 marca w Komendzie Powiatowej PSP w Jarosławiu odbyło się uroczyste przekazanie nowego sprzętu.

zobacz materiał »
1 marca 2014

W hołdzie "Żołnierzom Wyklętym"

Obchody pamieci "Żołnierzom Wyklętym" 1i 3 marca 2014

zobacz materiał »
28 lutego 2014

Tygodniowy serwis informacyjny wydanie 17

Tygodniowy serwis informacyjny wydanie 17

zobacz materiał »
4 marca 2014

Konkursy z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II

27 kwietnia 2014 r. odbędzie się uroczystość kanonizacji bł. Jana Pawła II. Z tej okazji Burmistrz Miasta Jarosławia ogłosił kilka konkursów skierowanych do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych - plastyczny, poetycki, literacki, recytatorski oraz multimedialny.

zobacz materiał »