24 września 2019

Konferencja „Zdrowie kobiety - problem interdyscyplinarny” w Przeworsku

Była to piąta z kolei edycja, która w odróżnieniu od poprzednich skupiła się przede wszystkim na profilaktyce i promocji zdrowia. Poza przedstawicielami służby zdrowia, w konferencji brali również udział członkowie władz samorządowych. W trakcie wydarzenia miało miejsce wręczenie wyróżnień dla przeworskiego oddziału udarowego, który bierze udział w inicjatywie Angels. Inicjatywa, oceniająca oddziały przyznała mu już trzy nagrody, tym razem był to Status Diamentowy. Na konferencji miały miejsce również wydarzenia kulturowe – występ muzyczny oraz wystawa fotograficzna.

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 sierpnia 2019

XIII Powiatowe Święto Chleba w Przeworsku

4 sierpnia br. na terenie parku przy Muzeum w Przeworsku odbyło się XIII Powiatowe Święto Chleba, którego głównym organizatorem był Powiat Przeworski ze Starostą Bogusławem Urbanem na czele, przy udziale Powiatowej Rady KGW w Przeworsku. W uroczystości uczestniczyła m.in. Poseł z naszego okręgu Pani Minister Anna Schmidt-Rodziewicz Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

zobacz materiał »
17 lutego 2019

Targi Ślubne w Przeworsku

17 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku obyły się I Targi Ślubne.

zobacz materiał »
4 października 2018

Pożar i ewakuacja MOKu w Przeworsku

Pożar i ewakuacja Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku to scenariusz ćwiczeń służb ratowniczych, które odbyły się końcem września.

zobacz materiał »
15 września 2018

"Cena Wolności" - rekonstrukcja w Tryńczy

Rekonstrukcja obrony mostu na rzece Wisłok w Tryńczy od dziesięciu lat niezmiennie cieszy się popularnością. Tegoroczna rekonstrukcja, która odbyła się pod hasłem „Cena Wolności” miała miejsce 15 września.

zobacz materiał »
4 września 2018

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Ogólnopolska akcja „Bezpieczna droga do szkoły” trwa od początku września. W Przeworsku, bezpiecznego przejścia przez „zebrę” uczył uczniów oddziału przedszkolnego policyjny przeworski Słonik.

zobacz materiał »