14 marca 2014

Reportaż filmowy "Stan wojenny w naszym mieście"- III miejsce w konkursie ogólnopolskim

Reportaż przygotowali uczniowie klasy III b : Aleksandra Maziarek, Łukasz Podolec, Paweł Piątek, Radek Stasienko  pod kierunkiem Anny Stec i Krzysztofa Kubaszka

Materiały wykorzystane w filmie pochodzą z „Biuletynu Informacyjnego Miasta Jarosławia”, zbiorów prywatnych pana Waldemara Mikołowicza i archiwum szkoły oraz relacji gości honorowych uczestniczących w obchodach rocznic stanu wojennego.

Uczniom i nauczycielom gratulujemy!!!

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

4 marca 2014

VI Akcja Krwiodawstwa

4 marca w ZSSChiO w Jarosławiu odbyła się VI już akcja krwiodawstwa.
zobacz materiał »
4 marca 2014

Wspomóż "Pierwszy krok- w chmurach"

"Mamy szansę na zdobycie potrzebnych środków do realizacji naszych marzeń o których poniżej, uczestnicząc w konkursie Fundacji Aviva "To dla mnie ważne". 
zobacz materiał »
27 marca 2014

Finał Konkursu WT szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 27 luty w ZSTiO odbył się finał XIII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej "Odważ się być mądrym" organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie "Nauka i Rozwoj", na uwagę zasługuje również głowny sponsor i mecenas KWT fundacja "Twoja szansa" dzięki której laureaci mogą cieszyć się ze wspaniałych nagród.

zobacz materiał »
27 lutego 2014

Konkurs Kulinarny "BELFER W GARACH"

 27 lutego w pracowni gastronomicznej został zorganizowany niecodzienny konkurs pt. "Belfer w garach". To przedsięwzięcie jest jednym z wielu w tegorocznym programie "Trzymaj formę".

zobacz materiał »
24 lutego 2014

Serwis Szkolny wydanie 2

Tygodniowy Serwis Szkolny wydanie 2

zobacz materiał »