13 października 2019

JKS 1909 Jarosław obchodził 110-lecie istnienia.

W sobotę (12. października br.) Jarosławski Klub Sportowy 1909 Jarosław obchodził 110-lecie istnienia.
Podczas uroczystości rozegrano mecz derbowy JKS 1909 Jarosław - KS Wiązownica w ramach rozgrywek IV ligi podkarpackiej. "Czarno-niebiescy" odnieśli skromne zwycięstwo 1-0, a bramkę na wagę "3" punktów zdobył w 41' minucie meczu Kamil Bała. Zaraz po zakończeniu spotkania na boisko wybiegli Oldboje JKS-u oraz Drużyna Bogdana Zająca, którzy rozegrali mecz pokazowy 2x30min.
W przerwie meczu zostały wręczone nagrody pamiątkowe m.in. odznaki klubowe, puchar. Podczas całej imprezy prowadzono sprzedaż gadżetów klubowych oraz licytacje specjalnie przeznaczonych ten dzień przedmiotów z autografami Reprezentantów Polski czy byłego selekcjonera Adama Nawałki. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na wsparcie leczenia Arka Sękiewicza.
Gratulujemy osiągnięcia tak okazałego jubileuszu!

Zobacz fotogalerię z uroczystości (kliknij tutaj)