14 października 2019

Klasa Okręgowa | Klasa A | Klasa B (piłka nożna) – podsumowanie weekendu 12-13 października [WYNIKI]

Podsumowanie meczów piłkarskich (12-13 października) na boiskach klasy: Okręgowej, A klasy oraz B klasy Jarosławskiej. 

Klasa Okręgowa – 10.kolejka

Łęk Ostrów - LKS Skołoszów 2-1 (2:1)
[0-1] Wojciech Pilawa 4'
[1-1] Bernard Stopa 12'
[2-1] Kacper Trelka 19'

MKS Kańczuga - Biało-Czerwoni Kaszyce 5-1 (1:1)
[0-1] Konrad Kuźmiński 30'
[1-1] Edwin Struś 41'
[2-1] Marcin Piątek 51'
[3-1] Kamil Borcz 81'
[4-1] Dawid Dziedzic 89'
[5-1] Dawid Dziedzic 90'+

Granica Stubno - MKS Radymno 5-0 (2:0)
[1-0] Jakub Ficek 11'
[2-0] Jakub Ficek 44'
[3-0] Patryk Pempuś 68'
[4-0] Patryk Pempuś 72'
[5-0] Tomasz Harłacz 74'

Orzeł Przeworsk - Płomień Morawsko 8-2 (4:1)
[1-0] Hubert Bednarz 2'
[2-0] Piotr Boratyn 23'
[2-1] Kamil Adamarek 28'
[3-1] Maciej Lech 33'
[4-1] Hubert Bednarz 44'
[5-1 Piotr Boratyn 55'
[6-1] Hubert Bednarz 72'
[6-2] Kamil Adamarek 76'
[7-2] Maciej Lech 84'
[8-2] Maciej Lech 88'

Sanoczanka Święte - Motor Grochowce 2-0 (2:0)
[1-0] Damian Kobrzyński 1'
[2-0] Damian Kiełbowicz 40'

Pogoń-Sokół Lubaczów - GKS Orły 4-1 (2:0)
[1-0] Radosław Hojdak 2'
[2-0] Radosław Hojdak 31'
[3-0] Dawid Polucha 49'
[3-1] Ryszard Zajączkowski 50'
[4-1] Radosław Hojdak 66'

Czarni Pawłosiów - Zorza Zarzecze 1-0 (1:0)
[1-0] Artur Bańka 31'

Czuwaj Przemyśl - Roztocze Narol 1-1

Klasa A – 10.kolejka

KS Węgierka - KS Szówsko 1-2 (0:2)
[0-1] Paweł Jaworski 28'
[0-2] Paweł Jaworski 32'
[1-2] Bartłomiej Fedor 76'

Santos Piwoda - Hetman Laszki 2-1 (1:0)
[1-0] Arkadiusz Wojciechowski 37'
[1-1] Kamil Krawiec 66'
[2-1] Leszek Opic 90'+2

LKS Manasterz (k. Jarosławia) - Korona Tuchla 1-0 (0:0)
[1-0] Marcin Mazur 90'

Iskra Cieszacin Wielki - Victoria Kidałowice 4-1 (2:0)
[1-0] Łukasz Jeżowski 28'
[2-0] Maciej Trojnar 44'
[3-0] Łukasz Krajewski 61'
[4-0] Maciej Trojnar 64'
[4-1] Sylwester Jakubik 84'

Tęcza Jankowice - Wietlin 5-2 (3:2)
[1-0] Damian Zielonka 5'
[1-1] Dawid Bednarz 7'
[2-1] Damian Zielonka 15'
[2-2] Dawid Bednarz 32'
[3-2] Kacper Lis 36'
[4-2] Dariusz Skowron 57'
[5-2] Oleh Balabukh 85'

Szkło Młyny - Błękitni Pełkinie 2-2 (0:2)
[0-1] Klaudiusz Banaś 13'
[0-2] Kamil Gliniany 18'
[2-1] Jacek Kowalczyk 90'
[2-2] Łukasz Kędzierski 90'+1

Wiraż Chłopice - Przedmieście Jarosław 8-2 (4:2)
[1-0] Artur Łukasiewicz 14'
[2-0] Artur Łukasiewicz 16'
[2-1] Dawid Skrybucha 23'
[3-1] Andrzej Adamarek 30'
[3-2] Vasyl Karkovsky 40'
[4-2] Artur Łukasiewicz 44'
[5-2] Jarosław Malinowski 53'
[6-2] Artur Łukasiewicz 57'
[7-2] Artur Łukasiewicz 76'
[8-2] Artur Łukasiewicz 86'

Fredro Surochów - Delin Munina 0-0 (0:0)

Klasa B – 9.kolejka

Ostrovia Wola Buchowska - Błękitni Rudołowice 4-0
Dąb Dobkowice - Pogórze Rokietnica 0-2
Łęg Łowce - Dąb Cetula 4-0
LKS Korzenica - Tęcza Wysocko 3-3
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) - KS Koniaczów 1-0
LKS Duńkowice - Wisznia Nienowice 1-1
Makovia Makowisko - Sanovia Michałówka 2-2

Sprawdź tabele ligowe:

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

13 października 2019

III LIGA | IV LIGA (piłka nożna) – podsumowanie weekendu 12-13 października [WYNIKI]

Podsumowanie meczów piłkarskich (12-13 października) na boiskach III oraz IV ligi.

zobacz materiał »
13 października 2019

JKS 1909 Jarosław obchodził 110-lecie istnienia.

JKS 1909 Jarosław obchodzi 110-lecie istnienia. 

zobacz materiał »
9 września 2019

Jarosławska Drużyna Kobiet w 3 lidze

Drużyna Piłkarska Kobiet START Jarosław w 3 lidze. 

zobacz materiał »
8 lutego 2019

Każdy chce zdobyć puchar

XXI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 oaz Puchar Śladami Bogdana Zająca miał swój finał w piątek 8 lutego na hali sportowej MOSiR w Jarosławiu.

zobacz materiał »
30 grudnia 2018

Zmagania o puchar

30 grudnia w hali sportowej MOSiR odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Powiatu Jarosławskiego.

zobacz materiał »