19 października 2019

Daniel Górak z brązowym medalem w turnieju gry podwójnej Polish Open Władysławowo.

2019 ITTF Challenge, Polish Open ( Władysławowo, 16-20 października )

36-letni Daniel Górak, kapitan Jarosławskiego klubu PKS Kolping FRAC Jarosław wywalczył brązowy medal w turnieju gry podwójnej we Władysławowie w parze z Jakubem Dyjasem.

Górak powrócił do Kadry Narodowej aby zastąpić 22-letniego Patryka Zatówkę, który musiał zostać wycofany z powodów zdrowotnych. Niestety, problemy z kolanem młodego zawodnika mogą być okazją dla tenisisty Kolpingu, który zawsze deklarował swoją pomoc Reprezentacji. Jest to kolejny medal tego duetu, poprzedni wywalczony w 2016 roku za zajęcie drugiego miejsca w IME.

W styczniu odbędzie się turniej kwalifikacyjny (w Portugalii) do Igrzysk Olimpijskich. Czy Daniel Górak po tym osiągnięciu pojawi się na turnieju kwalifikacyjnym?

Gratulujemy brązowego medalu!

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

28 grudnia 2016

Zagrali dla Julki

28 grudnia na hali widowiskowo – sportowej MOSiR w Jarosławiu odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego dla Julii Grządziel.

zobacz materiał »
7 grudnia 2015

9 kolejka superligi w tenisie stołowym

1 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu miało miejsce spotkanie 9 . kolejki Wschodzący Białystok Superligi między PKS kolping Frac Jarosław a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.
Dartom Borgia jest aktualnym wicemistrzem Kraju, jednak w spotkaniu z naszymi zawodnikami przegrali 3:0

zobacz materiał »
2 grudnia 2015

Pokaz tenisa stołowego w SP nr 10

2 grudnia w Szkole podstawowej nr 10 w Jarosławiu miało miejsce spotkanie z reprezentantami polski w tenisie stołowym. Spotkanie zostało zorganizowane przez PKS Kolping Frac Jarosław oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, która mieści się właśnie w szkole podstawowej 
nr 10.

zobacz materiał »
27 października 2015

Mistrzostwa w tenisie stołowym

W niedziele na obiektach sportowych w Błażowej odbyły sie Mistrzostwa Podkarpacia Drużynowego Turnieju Uczniowskiego, w których wzięły udział dwie drużyny z Kolpingu Jarosław.

zobacz materiał »
24 października 2015

Grand Prix Podkarpacia

W sobotę w Dulki odbyły się I Grand Prix Podkarpacia Skrzatów i Żaków.

zobacz materiał »