21 października 2019

III, IV LIGA, Klasa Okręgowa, Klasa A, B (piłka nożna) – podsumowanie weekendu 19-20 października [WYNIKI]

III Liga (grupa IV) – 13.kolejka

Podhale Nowy Targ - TEXOM Sokół Sieniawa 2-1
[1-0] Maciej Tonia 22'
[2-0] Dariusz Zapotoczny 66'
[2-1] Bartłomiej Buczek 70'

Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów 4-3 (2:2)
[1-0] Krzysztof Pietluch 6'
[1-1] Maciej Balawender 22'
[2-1] Krzysztof Pietluch (karny) 38'
[2-2] Mateusz Zając 40'
[2-3] Dawid Litewka 52'
[3-3] Krzysztof Pietluch (karny) 74'
[4-3] Krystian Wrona 86'

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 3-0 (3:0)
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica 0-2 (0:0)
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków 2-3 (2:0)
Motor Lublin - Korona II Kielce 4-4 (3:3)
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 0-2 (0:2)
Avia Świdnik - Wisła Puławy 0-1 (0:1)
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 0-6 (0:2)

IV Liga (podkarpacka) – 13.kolejka

Ekoball Sanok - JKS 1909 Jarosław 1-1 (0:0)
[0-1] Sebastian Pawlak 57'
[1-1] Jakub Ząbkiewicz 79'

Partyzant Targowiska - KS Wiązownica 0-3 (0:1)
[0-1] Karol Karólak 29'
[0-2] Karol Karólak 71'
[0-3] Kacper Rop 73'

Piast Tuczempy - Karpaty Krosno 3-1 (1:0)
[1-0] Karol Wota
[2-0] Mateusz Buczkowski 63'
[3-0] Mateusz Buczkowski 84'
[3-1] Karol Knap (rzut wolny) 90'+2

Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów 1-2 (0:1)
Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski 0-0 (0:0)
Igloopol Dębica - Start Pruchnik 2-0 (0:0)
KS Pilzno - Stal II Stalowa Wola 4-1 (2:0)
Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 (2:0)
Polonia Przemyśl - Stal II Mielec 2-0 (0:0)

Klasa Okręgowa – 11.kolejka

Zorza Zarzecze - Czuwaj Przemyśl 4-4 (1:2)
[0-1] Mateusz Seryło 3'
[1-1] Wojciech Majkutowski 10'
[1-2] Bartłomiej Łuc 31'
[2-2] Wojciech Majkutowski 52'
[2-3] Maciej Sanocki 60'
[2-4] Maciej Sanocki 70'
[3-4] Wojciech Majkutowski 88'
[4-4] Radosław Stecko 90'

GKS Orły - Czarni Pawłosiów 1-2 (0:0)
[1-0] Grzegorz Olech 49'
[1-1] Waldemar Rychtyk 66'
[1-2] Paweł Siedlarz 76'

Motor Grochowce - Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 (2:0)
[1-0] Łukasz Rudnicki 4'
[2-0] Artur Strzałkowski 39'
[2-1] Łukasz Kamień 89'

Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte 0-3 (0:1)
[0-1] Damian Kobrzyński 16'
[0-2] Damian Kobrzyński 53'
[0-3] Paweł Modny (rzut wolny) 61'

MKS Radymno - Orzeł Przeworsk 0-3 (0:1)
[0-1] Maciej Lech 32'
[0-2] Maciej Lech 75'
[0-3] Piotr Boratyn 83'

Biało-Czerwoni Kaszyce - Granica Stubno 0-2 (0:1)
[0-1]  Patryk Pempuś 19'
[0-2]  Patryk Pempuś 83'

LKS Skołoszów - MKS Kańczuga 2-1 (0:0)
[1-0] Sebastian Banaś 63'
[2-0] Kamil Buczkowski 67'
[2-1] Daniel Ostrzywilk 87'

Roztocze Narol - Łęk Ostrów 0-0 (0:0)

Klasa A – 11.kolejka

Przedmieście Jarosław - KS Węgierka 1-1 (1:0)
[1-0] Dawid Skrybucha 6'
[1-1] Artur Drzymała 55'

Błękitni Pełkinie - Fredro Surochów 5-1 (3:0)
[1-0] Mateusz Pawełek 4'
[2-0] Kamil Gliniany 10'
[3-0] Kamil Gliniany 37'
[3-1] Filip Długoń 53'
[4-1] Kamil Gliniany 60'
[5-1] Kamil Gliniany 69'

Wietlin - Szkło Młyny 3-0 (2:0)
[1-0] Dawid Bednarz 17'
[2-0] Piotr Bednarz 37'
[3-0] Adrian Kamiński 75'

Victoria Kidałowice - Tęcza Jankowice 1-1 (1:0)
[1-0] Marcin Łasocha 25'
[1-1] Dariusz Skowron 50'

Korona Tuchla - Iskra Cieszacin Wielki 0-3 (0:1)
[0-1] Maciej Trojnar 33'
[0-2] Łukasz Krajewski 61'
[0-3] Łukasz Krajewski 68'

Hetman Laszki - LKS Manasterz (k. Jarosławia) 1-1 (0:1)
[0-1] Marcin Tołpa 9'
[1-1] Artur Kobylarz 90'+5

KS Szówsko - Santos Piwoda 0-2 (0:0)
[0-1] Grzegorz Broda 60'
[0-2] Piotr Pindak 89'

Delin Munina - Wiraż Chłopice 1-2 (0:1)
[0-1] J. Malinowski
[1-1] Drozdowicz Krystian
[1-2] J. Malinowski

Klasa B – 10.kolejka

Błękitni Rudołowice - Sanovia Michałówka 1-0 (0:0)
[1-0] Dominik Gliniak 56'

Wisznia Nienowice - Makovia Makowisko 2-0 (1:0)
[1-0] Janusz Majka 39'
[2-0] Marcin Halwa 77'

KS Koniaczów - LKS Duńkowice 2-1 (1:0)
[1-0] Marcin Kapuściński 38'
[2-0] Karol Czarnecki 59'
[2-1] Kamil Białowąs 82'

Dąb Cetula - LKS Korzenica 3-2 (3:1)
[1-0] Kacper Hrysio 17'
[2-0] Krystian Arian 27'
[3-0] Rafał Kubas 34'
[3-1] Damian Gargała 40'
[3-2] Damian Gargała 90'+

Pogórze Rokietnica - Łęg Łowce 6-0 (3:0)
[1-0] Michał Buksa 15'
[2-0] Damian Skop 30'
[3-0] Piotr Pelc 36'
[4-0] Damian Skop 47'
[5-0] Michał Buksa 58'
[6-0] Piotr Pelc 75'

Ostrovia Wola Buchowska - Dąb Dobkowice 4-4
Tęcza Wysocko - Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) 4-0

Sprawdź tabele ligowe:

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

20 października 2019

(IV LIGA, 13.kolejka) PIAST Tuczempy - KARPATY Krosno 3-1 (1:0) [RELACJA, ZDJĘCIA]

Mecz IV Ligi Podkarpackiej pomiędzy PIAST Tuczempy a KARPATY Krosno, wygrany przez gospodarzy 3-1 (1:0). 

zobacz materiał »
14 października 2019

Klasa Okręgowa | Klasa A | Klasa B (piłka nożna) – podsumowanie weekendu 12-13 października [WYNIKI]

Podsumowanie meczów piłkarskich (12-13 października) na boiskach klasy: Okręgowej, A klasy oraz B klasy Jarosławskiej. 

zobacz materiał »
13 października 2019

III LIGA | IV LIGA (piłka nożna) – podsumowanie weekendu 12-13 października [WYNIKI]

Podsumowanie meczów piłkarskich (12-13 października) na boiskach III oraz IV ligi.

zobacz materiał »
13 października 2019

JKS 1909 Jarosław obchodził 110-lecie istnienia.

JKS 1909 Jarosław obchodzi 110-lecie istnienia. 

zobacz materiał »
9 września 2019

Jarosławska Drużyna Kobiet w 3 lidze

Drużyna Piłkarska Kobiet START Jarosław w 3 lidze. 

zobacz materiał »