31 października 2019

Anna Brzyska oraz Zuzanna Wielgos brązowymi medalistkami w grze podwójnej.

Anna Brzyska i Zuzanna Wielgos brązowymi medalistkami w turnieju World Cadet Challenge, czyli nieoficjalnych Mistrzostwach Świata Kadetów.

Niedługo po sukcesie Dawida Jadama o "swoje" marzenia powalczyły Anna Brzyska w parze z Zuzanną Wielgos. Niestety, nie udało awansować się do finału. Tym razem lepsze okazały się Azjatki, a dziewczyny zdobywają bardzo cenny - brązowy krążek.

Anna Brzyska/Zuzanna Wielgos - Kaho Akae/Yeonhui Lee 0:3 [10:12, 3:11, 6:11]

Gratulujemy osiągnięcia i godnego reprezentowania Jarosławia

Komentarze:

Poprzednie wiadomości:

Dawid Jadam brązowym medalistą Mistrzostw Świata Kadetów w grze mieszanej !

Reprezentant Jarosławskiego KOLPINGA wywalczył brązowy medal w duecie z Maram Zoghlami (Tunezja).

zobacz materiał »
28 grudnia 2016

Zagrali dla Julki

28 grudnia na hali widowiskowo – sportowej MOSiR w Jarosławiu odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego dla Julii Grządziel.

7 grudnia 2015

9 kolejka superligi w tenisie stołowym

1 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jarosławiu miało miejsce spotkanie 9 . kolejki Wschodzący Białystok Superligi między PKS kolping Frac Jarosław a Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.
Dartom Borgia jest aktualnym wicemistrzem Kraju, jednak w spotkaniu z naszymi zawodnikami przegrali 3:0

2 grudnia 2015

Pokaz tenisa stołowego w SP nr 10

2 grudnia w Szkole podstawowej nr 10 w Jarosławiu miało miejsce spotkanie z reprezentantami polski w tenisie stołowym. Spotkanie zostało zorganizowane przez PKS Kolping Frac Jarosław oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, która mieści się właśnie w szkole podstawowej